• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

..Sofra Fierake..

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: ..Sofra Fierake..

lol Sa i keq je lol .. pse nuk ta nxorra në telefon një ditë të tërë ëëëëë që u shkërrmoqët në telefon mua më harruat fare :p
Nje dit moj ? :( Une them nga afer pergjithmon jo nje dit vetem ne telefon lol
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Trasferohu në Paris çtë them unë tjetër :p..
Gjallë je ti thashë mos të kishte rrëmbyer ndonjëra nga atë që të vinë pas :p
 
A

Alltini

Titulli: ..Sofra Fierake..

Alltini bujrum një kafe nga dora ime se më kanë thënë e bëj të mirë :)
Faleminderit shume,,do e pija me knaqesi nje kafe ne fier,,nese sdo te isha zene ne kryeqytet.
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: ..Sofra Fierake..

Trasferohu në Paris çtë them unë tjetër :p..
Gjallë je ti thashë mos të kishte rrëmbyer ndonjëra nga atë që të vinë pas :p
Po me ben ftes kshu ? :p :p :p Megjithse cdo gje mund te ndodh sic e kam zen une as vet se di se ku do perfundoj se kam mendjen te leviz prap te iki ne ndo nje vend tjeter :D Po kush na do ne moj aman sna rremben ndo nje jo :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Po me ben ftes kshu ? :p :p :p Megjithse cdo gje mund te ndodh sic e kam zen une as vet se di se ku do perfundoj se kam mendjen te leviz prap te iki ne ndo nje vend tjeter :D Po kush na do ne moj aman sna rremben ndo nje jo :p
Je bërë më keq se gabelët e rumanisë dhe ti ngele duke bredh shtet më shtet lol lol ...
Ncuq jo ftesë nga unë nga ajo që fole :p ..
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: ..Sofra Fierake..

Je bërë më keq se gabelët e rumanisë dhe ti ngele duke bredh shtet më shtet lol lol ...
Ncuq jo ftesë nga unë nga ajo që fole :p ..
Qyqaaaa Me ka ber ftes ajo ?? Jepi fb tim lol te ma dergoj ftesen aty , leqe harrova une as ti sme ke ne fb lol
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: ..Sofra Fierake..

Tjetër gjë dëshironi lartmadhënia juaj? :p
Jo vetem kaq bej jepi fb se te tjerat i rregulloj vet :p :p
Se mos harron moj se ika une po le mbesen tani ne pc te pershndes dhe te uroj nje mbermje te kencme ne vazhdim dhe te fala shoqes :D
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Jo vetem kaq bej jepi fb se te tjerat i rregulloj vet :p :p
Se mos harron moj se ika une po le mbesen tani ne pc te pershndes dhe te uroj nje mbermje te kencme ne vazhdim dhe te fala shoqes :D
Ia bëj unë të falat.. ma puth mbesën foltttt folttt nga unë dhe kalofshi sa më mirë mbrëmjen :)
 
A

Alltini

Titulli: ..Sofra Fierake..

Jojo e kisha me atë mbretin më sipër se veç dëshira kishte :)
Ah ok,,mendova se mu drejtove mua,,,jam mesuar te kem ndjesi ndaj urdhrave te till.
 
Last edited:

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: ..Sofra Fierake..

Po ketej nga Fieri ka ndonje levizje apo hic? :p
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: ..Sofra Fierake..

Love u iku koha mandarinave moj :p

Me ato fotot lart ma kujtove veten kur isha e vogel....
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Love u iku koha mandarinave moj :p

Me ato fotot lart ma kujtove veten kur isha e vogel....
Hahaha hap gojën cfarë do dhe dëshira jote plotësohet direkt :D..

Dhe mua mu kujtua fëmijëria sepse në këtë teatër kam qënë shumë herë e vogël dhe më nxorri mallin nostalgjik të fëmijërisë :)..
Mendoj se aktivitete të tilla duhet të ketë më shumë nëpër qytet tona për fëmijët sepse Shqipërinë sot e ka mbytur politika, korrupsioni, budallallëqet dhe i kanë lënë pas këtë argëtime që sjellin lumturi për fëmijët..
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Për ju të gjithë, një përshëndetje me një nga perlat fierake..

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Apapa ta këput shpirtin..

[video=youtube;TnfK-Sf6O-g]http://www.youtube.com/watch?v=TnfK-Sf6O-g[/video]
 
Top