• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

..Sofra Fierake..

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

hahah kete se ke me mua,,e di une.
Jojo e kisha me atë mbretin më sipër se veç dëshira kishte :)
 
A

Alltini

Titulli: ..Sofra Fierake..

Jojo e kisha me atë mbretin më sipër se veç dëshira kishte :)
Ah ok,,mendova se mu drejtove mua,,,jam mesuar te kem ndjesi ndaj urdhrave te till.
 
Last edited:

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: ..Sofra Fierake..

Po ketej nga Fieri ka ndonje levizje apo hic? :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

"Cicerimat filklorike" 2013, teatri "Bylis" 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Po ketej nga Fieri ka ndonje levizje apo hic? :p
The gjë? :p Do ca manderina? :hug:

 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: ..Sofra Fierake..

Love u iku koha mandarinave moj :p

Me ato fotot lart ma kujtove veten kur isha e vogel....
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Love u iku koha mandarinave moj :p

Me ato fotot lart ma kujtove veten kur isha e vogel....
Hahaha hap gojën cfarë do dhe dëshira jote plotësohet direkt :D..

Dhe mua mu kujtua fëmijëria sepse në këtë teatër kam qënë shumë herë e vogël dhe më nxorri mallin nostalgjik të fëmijërisë :)..
Mendoj se aktivitete të tilla duhet të ketë më shumë nëpër qytet tona për fëmijët sepse Shqipërinë sot e ka mbytur politika, korrupsioni, budallallëqet dhe i kanë lënë pas këtë argëtime që sjellin lumturi për fëmijët..
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Për ju të gjithë, një përshëndetje me një nga perlat fierake..

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Apapa ta këput shpirtin..

[video=youtube;TnfK-Sf6O-g]http://www.youtube.com/watch?v=TnfK-Sf6O-g[/video]
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: ..Sofra Fierake..

Lov, e ke lene pasdore shtepin ta dish:p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

E di :) .. mirë se erdhe buzëqeshje, si kalove ditën ?

Cfarë dëshiron për qerasje hap gojën dhe ëndërrat e tua bëhen realitet :p
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: ..Sofra Fierake..

Awwww kush është kjo buzeqeshja mi une kshu? lol

o sa mire o sa mire, dua akullore ndonje embelsire
ndonje pije..apo me akullore spihet gje? lol sikur nuk shkon
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..Zgjidh e merr .. :hug:

Refresha-Starbucks.jpg

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

O llupse mos i ha të gjitha se do sëmuresh :p të bëfshin mirë, normalisht me ujë haet akullorja, po varet nga shijet dhe si të shijon ty :)
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: ..Sofra Fierake..

Qyqjaa te gjitha per mua jane keto mi?

Do te me shendoshesh gje? Lol. E di qe po i pata para do i haa ahahahah
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Haji dhe të bëfshim mirë po lëri dhe ndonjë llupsi tjetër ndonjë gjë si psh evi3 :p ..

Do vish ikim më plazh? Hajde.. bëhu gati dhe nisu
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: ..Sofra Fierake..

Haji dhe të bëfshim mirë po lëri dhe ndonjë llupsi tjetër ndonjë gjë si psh evi3 :p ..

Do vish ikim më plazh? Hajde.. bëhu gati dhe nisu

Ja po cohem te behem gati :D


A aaii Evi ste le pjese ndaj po i ha te gjitha, lol.
 

Love

βeℓℓe â๓e

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Pije per tutti :).. 
Titulli: ..Sofra Fierake..

melone-dieta.jpg

prosciuttomelone.jpg
 

MasteR

I'm offline
Titulli: ..Sofra Fierake..

Sa tmira jane kta fieraket mmm
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: ..Sofra Fierake..

Love, paske marre rrogen ? :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Love, paske marre rrogen ? :p
Haha Soul rroga u mor dhe iku prapë as nuk u ndje fare si iku :sdi:..
Për ty kjo.. :hug:Mirdita komshinjte e tjere. Ja dhe per ju një pako llokume.
Mirë se na ke ardhur në sofër Ema.. Flm për llokumet urdhëro një cokollatë të ngrohtë se këtej nga unë bën ftohtë..

 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: ..Sofra Fierake..

A fieri fieri, është boshatis! Ka ardhur dimri dhe s'del me njeri nga dera e shtepis as per te blere ndonje gje
per te ngren e Looooovi! lol

Sot kam bere pazar keshtuqe thoni c'fare doni t'ua sjell! :DPS. Ema miresevjen!
 

PaTo_MiLaN

Antarë i Respektuar
Titulli: ..Sofra Fierake..

Per drek ka gje te mir ktej nga sofra e Fierit .. A pritni miq nga shkodra apo duhet me ardh si gjithmon me krap ne dor me ju ba vizita :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Mirë se erdhe.. Groshe me mish ka për sot :p.. Bujrum dhe të bëftë mirë..

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

A fieri fieri, është boshatis! Ka ardhur dimri dhe s'del me njeri nga dera e shtepis as per te blere ndonje gje
per te ngren e Looooovi! lol

Sot kam bere pazar keshtuqe thoni c'fare doni t'ua sjell! :DPS. Ema miresevjen!
Hahaha Sot kemi grosha kështu që silli nesër ato që ke blerë :p Moj na ke blerë ndonjë frut? Nëse po sille :D..
 
Top