• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

..Sofra Fierake..

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: ..Sofra Fierake..

Jo moj jo nuk shpeton dot lol Jo moj jo e ke me kot do ti hy lumit me not , lumi quhet dashuri dallget jemi une dhe ti lol lol lol Love ti je lumi po dallga tjeter kush mund te jet vall lol lol
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: ..Sofra Fierake..

Fieri...sollet gje per mengjes, kafe, veze te ferguara apo ndonje ushqim te lehte?
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Vogëlushja fierake që sinqerisht më la pa fjalë me këtë interpretim kaq magjepës..
Suksese Megi vogël..

Ju përshëndes!!


 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Ergi Hasani ''Boni Jovi fierak'' ..

[video=youtube;oDaB-iBOWKo]http://www.youtube.com/watch?v=oDaB-iBOWKo[/video]
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: ..Sofra Fierake..

Fieri hë me ça bëhet këteja ? lol
Flini flini gjumë..
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Didi po të qeras me një këngë :puth:

 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: ..Sofra Fierake..

Didi po të qeras me një këngë :puth:

Rrofsh cheri, kanë ikur me pushime njërëzit i kanë braktisur sofrat e tyre,lol.

Burrat do kenë ikur për të luftuar ahahh
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..


Papapa cfarë grupi ka qënë fenomen .. rrapistët sot janë kot para këtyre që kanë qënë atëherë..

 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: ..Sofra Fierake..

Oj lulja Fireka e ama gjete ate trandafilen franceze moj apo akoma jo po se gjete frence gjeje fierake ska gje sbej naze une lol lol
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Ore duart bosh ke ardh ti ? :p Ku janë dhuratat ? Pastaj kalo tek nusja lol
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: ..Sofra Fierake..

Ore duart bosh ke ardh ti ? :p Ku janë dhuratat ? Pastaj kalo tek nusja lol
Ca te sjell une moj aman di une ca ju mungon juve une vij per te marr ate qe me mungon mua lol lol
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Ncncnc secili shikon interesin e vet sot :p .. Botë e poshtër pa pikë intimiteti lol

Ja na sill ndonjë kafe je që je
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: ..Sofra Fierake..

Love po kafja para buke sikur nuk shkon.. :p

Na shtro dicka shpejt e shpejt.. se ngordhem per buk.. lol
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Love po kafja para buke sikur nuk shkon.. :p

Na shtro dicka shpejt e shpejt.. se ngordhem per buk.. lol
Të bëftë mirë.. dhe pse për ne këtej është shpejt për darkë :).. kemi orën e kafesë akoma :hug:

 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: ..Sofra Fierake..

Të bëftë mirë.. dhe pse për ne këtej është shpejt për darkë :).. kemi orën e kafesë akoma :hug:
Love oooo rrofsh! Mi kënaqe sytë... :xhan:
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Sofra Gëzuar Pashkët ..

Ps: Rendex mos i thyej vezët se s'rri rehat ti, je fëmije trazavaç :p ...


 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: ..Sofra Fierake..

Sofra Gëzuar Pashkët ..

Ps: Rendex mos i thyej vezët se s'rri rehat ti, je fëmije trazavaç :p ...


Gezuar per ju qe i festoni jo Love jo smerrem hic me to lool sdua vez une dua gje tjeter e di ti lol
 
A

Alltini

Titulli: ..Sofra Fierake..

Me kujtohet sa bukur ka qen at´her kur kam ardhur per her te pare ne kte sofer,,,Nuk ka qen per pashke,,por isha mik se pari,,ajo nena e dhendrrit qe me kishte marr motren per grua quhej feruze,,ruze moj ruze si ajo plaka e marigos hahah,,por kishte një gushmolle ne oborrin e shtepis shum te bukur dhe te shishme,,por kishte dhe shum rosa dhe rosake qe i mbante e perkushtruar,,sa inat me vjen qe sme pat dhen vet një at´her,,por ma dha vajza e saj rosen,,un sdija as se si ta kapja,
ata qeshnin me mua,,sepse e kisha kapur ne krahe me byth perpara dhe me koken mbrapa,,deri te një skod,,qe po na priste lart nga xhadja atje te ullinjet,,per tu kthyer ne tropoje.
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Alltini bujrum një kafe nga dora ime se më kanë thënë e bëj të mirë :)Rendex atë tjetrën do ta gjejmë po hë mos një ditë një ditë do të martojmë dhe tz se na ngele në derë :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: ..Sofra Fierake..

Alltini bujrum një kafe nga dora ime se më kanë thënë e bëj të mirë :)Rendex atë tjetrën do ta gjejmë po hë mos një ditë një ditë do të martojmë dhe tz se na ngele në derë :p
Vetem llafe ke ti lol
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Vetem llafe ke ti lol
lol Sa i keq je lol .. pse nuk ta nxorra në telefon një ditë të tërë ëëëëë që u shkërrmoqët në telefon mua më harruat fare :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: ..Sofra Fierake..

lol Sa i keq je lol .. pse nuk ta nxorra në telefon një ditë të tërë ëëëëë që u shkërrmoqët në telefon mua më harruat fare :p
një dit moj ? :( Une them nga afer pergjithmon jo një dit vetem ne telefon lol
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Trasferohu në Paris çtë them unë tjetër :p..
Gjallë je ti thashë mos të kishte rrëmbyer ndonjëra nga atë që të vinë pas :p
 
A

Alltini

Titulli: ..Sofra Fierake..

Alltini bujrum një kafe nga dora ime se më kanë thënë e bëj të mirë :)
Faleminderit shume,,do e pija me knaqesi një kafe ne fier,,nese sdo te isha zene ne kryeqytet.
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: ..Sofra Fierake..

Trasferohu në Paris çtë them unë tjetër :p..
Gjallë je ti thashë mos të kishte rrëmbyer ndonjëra nga atë që të vinë pas :p
Po me ben ftes kshu ? :p :p :p Megjithse cdo gje mund te ndodh sic e kam zen une as vet se di se ku do perfundoj se kam mendjen te leviz prap te iki ne ndo një vend tjeter :D Po kush na do ne moj aman sna rremben ndo një jo :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Po me ben ftes kshu ? :p :p :p Megjithse cdo gje mund te ndodh sic e kam zen une as vet se di se ku do perfundoj se kam mendjen te leviz prap te iki ne ndo një vend tjeter :D Po kush na do ne moj aman sna rremben ndo një jo :p
Je bërë më keq se gabelët e rumanisë dhe ti ngele duke bredh shtet më shtet lol lol ...
Ncuq jo ftesë nga unë nga ajo që fole :p ..
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: ..Sofra Fierake..

Je bërë më keq se gabelët e rumanisë dhe ti ngele duke bredh shtet më shtet lol lol ...
Ncuq jo ftesë nga unë nga ajo që fole :p ..
Qyqaaaa Me ka ber ftes ajo ?? Jepi fb tim lol te ma dergoj ftesen aty , leqe harrova une as ti sme ke ne fb lol
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Tjetër gjë dëshironi lartmadhënia juaj? :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: ..Sofra Fierake..

Tjetër gjë dëshironi lartmadhënia juaj? :p
Jo vetem kaq bej jepi fb se te tjerat i rregulloj vet :p :p
Se mos harron moj se ika une po le mbesen tani ne pc te pershndes dhe te uroj një mbermje te kencme ne vazhdim dhe te fala shoqes :D
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Jo vetem kaq bej jepi fb se te tjerat i rregulloj vet :p :p
Se mos harron moj se ika une po le mbesen tani ne pc te pershndes dhe te uroj një mbermje te kencme ne vazhdim dhe te fala shoqes :D
Ia bëj unë të falat.. ma puth mbesën foltttt folttt nga unë dhe kalofshi sa më mirë mbrëmjen :)
 
Top