• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Emigranteve ...

Daisy

Anëtar i Respektuar
@L0v3rM4n edhe më mirë se këtu klima, njerëzit krejt akull. Na mungon një zemër e ngrohtë që të na kujtojë gjakun e nxehtë që rrjedh në dej..:)
njerezit Jane bere akull dhe ne troje
Jane ftohur ska me love sinqeritet dashamiresi etj etj

ky mesazh ishte per @Desa po se ca bera se di lol
 

Imp4cT

Not Serious Member
Ka noi emigrante nikoqire te sistemuar mire jashte shtetit me pune e dokumenta?
Pyes per nje shok qe kerko nuse me letra. Flm lol
 

Imp4cT

Not Serious Member
@Imp4cT ka po si jo...por janë materializuar si tepër kohëve të fundit. Iku ajo koha e të rënit në dashuri me shikim të parë :lol:
Ska gje, as ai sdo kshu dashuri te nxituar, pranon te shihen jo iher por shume here, te bisedojne tema te ndryshme qe te njihen me mire. Nese i ngjit pastaj te prezantojne familjet ne SKAJP E u kry. :p
 
Top