• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Emigranteve ...

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
Italy
Titulli: Sofra Emigranteve ...

ReNdEx Pse ne itali rrin ti re? Mos pyt per emigrantet se jan ne mendime nga kriza :p
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
Italy
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Pershendetje, Kot qe pyes se e di qe nuk ka shijakse ktu, ndoshta del ndonjera me origjin :p
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Chelsa_FC
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Me qene qe sofra qenka per Emigrant degjoni radio Emigrantin ku muzika shqip na bashkon

[video=youtube;qC-ac9vNaco]http://www.youtube.com/watch?v=qC-ac9vNaco&sns=em[/video]
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Lloj lloj komentesh lexova ketu edhe asnjeri nuk kish vendosur ndonje video,keshtu qe po vendos une nje video me pamje nga Shqiperia.


[video=youtube;puP1Z39T-HE]https://www.youtube.com/watch?v=puP1Z39T-HE[/video]
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Sofra Emigranteve ...

A ka ndonje emigrante qe ofrohet vullnetare per Yzmetllik?? e kam te nevojshme,,
Nr tel: e keni ne redaksine e forumit, vetem emigrante serjoze qe duan burre lol

me dashuri Zoteria 52 lol
 

Desa

Temet nosce
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Danimarkë
Ka dikush nga vendi i pinguinëve dhe arushave të bardha? Jo për gjë, por të qajmë halle e derte....
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
@L0v3rM4n edhe më mirë se këtu klima, njerëzit krejt akull. Na mungon një zemër e ngrohtë që të na kujtojë gjakun e nxehtë që rrjedh në dej..:)
Une isha nis per canada , por po ma bejn gogol te gjithe... kam frike se do perfundoj edhe une si ty lol.... me mire do iki ne londer :)
 
Top