• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Emigranteve ...

3R1

rremujaxhije:P
Vendndodhja
ne shtepi...
Titulli: Sofra Emigranteve ...

eh ja...sot kam pasur sh lodhje mentale,duke studiu,e lodhje fisike,duke punu:(:(
sn a pezzi:(:(
ty si te iku dita re??
:kiss
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Mosha
36
Vendndodhja
Braila Romania
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Mua mire lal ne pune spo hecte ora fare sot e premte mendoja se kam 2 dite pushim me shum u lodha duke mendu se sa duke punu :):)) Ca do pish i her meqe jemi emigrant :):):).
 

3R1

rremujaxhije:P
Vendndodhja
ne shtepi...
Titulli: Sofra Emigranteve ...

ciao sofra,ciao erush...
scusa x mbr,po ika cik si shpejt,se kam kap librat ne dor:p:p
gjths,nje bayles me 2 kuba akull sdo ishte keq:D:D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Mosha
36
Vendndodhja
Braila Romania
Titulli: Sofra Emigranteve ...

ciao sofra,ciao erush...
scusa x mbr,po ika cik si shpejt,se kam kap librat ne dor:p:p
gjths,nje bayles me 2 kuba akull sdo ishte keq:D:D
Ska gje ma mori mendja qe sishe aty tranqui ;) Vallain ate skam me baylis e marova dje :(:(:(
Gje tjeter ke kto opsione raki birre ose ndonje koktej se super alkoliket i marova .
 

3R1

rremujaxhije:P
Vendndodhja
ne shtepi...
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Ska gje ma mori mendja qe sishe aty tranqui ;) Vallain ate skam me baylis e marova dje :(:(:(
Gje tjeter ke kto opsione raki birre ose ndonje koktej se super alkoliket i marova .
epo nje dopio raki pra:D:D
nje prsh te gjithe emigranteve kudo qe ndodhen:):)
 

dajti

Antar Aktiv
Mosha
42
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Mroma .. A keni riesling durrsi dhe nje tava dheje se kom kohe pa provu
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Gezuar te gjithe emigranteve kudo qe ndodhen,...i uroj te gjitheve te kaloni nje te diele te kendeshme...po e kthej per ju nje dopio sanbuka se raki nuk kemi ketej , e ku ta gjejme......
.....eh sikur te kisha tani nje gote raki skrapari...............ciaoooooooooooooooooooooo......................
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Emigranteve ...

ore ju jeni jashte e keni mall, po ne qe jemi ne shqiperi e ndihemi prap si emigrante,ncnncnc,ka ik per shele vendi, presim te ktheheni ju e mos kete me sofer emigrantesh por sofer vendase :):)
hajt gezuar me ate rakine e rahovecit :):):)
 
Top