• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Elbasanase!

bella

Anëtar i Nderuar
Po pra, dicka e mire....Ne fakt Elbasani ka risorse, burime te mira per te pasur nje jete aktive dhe produktive te mire si financiare dhe shoqeroro-kulturore, por i mungon organizmi, fondet, puna e bashkise dhe shoqerise per ta bere Elbasanin nje qytet perparimtar.....Sepse Elbasani eshte akoma nje qyetet me nje mentalitet pak te vjeter e te ngadalte.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Angel pershendeti njehere zonjat more djal...behu pak galant :p...direkt tek rakija, pupuppu mashkull tipik tjetri :p
me fal lal pershendetje kisha etje dhe harrova fare spo shikoja me kush ishte ne linje me fal :(

Ore po do me dehesh keq pastaj kujdes mos pi shume.
kur te dehem un dhe gjermoni o bo tap trecereku forumit :) ta kam thon uji ne shpi time nuk eksiston vetem birre dhe vere ke :)))::):):):)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Po pra, dicka e mire....Ne fakt Elbasani ka risorse, burime te mira per te pasur nje jete aktive dhe produktive te mire si financiare dhe shoqeroro-kulturore, por i mungon organizmi, fondet, puna e bashkise dhe shoqerise per ta bere Elbasanin nje qytet perparimtar.....Sepse Elbasani eshte akoma nje qyetet me nje mentalitet pak te vjeter e te ngadalte.
Normal,kjo gje jemi pak dembela ne.
me fal lal pershendetje kisha etje dhe harrova fare spo shikoja me kush ishte ne linje me fal :(kur te dehem un dhe gjermoni o bo tap trecereku forumit :) ta kam thon uji ne shpi time nuk eksiston vetem birre dhe vere ke :)))::):):):)
Ore po pse nuk e ben lokal shtepine ti do dalesh me fitim me beso.
 

bella

Anëtar i Nderuar
me fal lal pershendetje kisha etje dhe harrova fare spo shikoja me kush ishte ne linje me fal :(
ska problem Angel, te kam falur .:)
Kam une raki ne shtepine time, sepse babi i sjell burrit tim shpesh here, sepse babit ja dhuron nje shok i tij qe e perpunon vete :)...e kam raki shume te mire, hajde se te jap nje gote :p

ina mirese erdhe ne sofren tende (tone)....ti cfare deshiron te pish?
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Normal,kjo gje jemi pak dembela ne.


Ore po pse nuk e ben lokal shtepine ti do dalesh me fitim me beso.
po po simas teje do dal me fitim kur te njohesh shoqnin time do ndrosh ide lal i ke parasysh ato fucite e birres 5 kg ??? kur shkojme nepers festa marim me vete ato nji per person dhe e marojm hahah shoqnija eshte e tmerrshme kur vijne me me mare dal me vrap se po hyne ne shpi dhe i thash car doni me pi ma marun frigon LOL

ska problem Angel, te kam falur .:)
Kam une raki ne shtepine time, sepse babi i sjell burrit tim shpesh here, sepse babit ja dhuron nje shok i tij qe e perpunon vete :)...e kam raki shume te mire, hajde se te jap nje gote :p

ina mirese erdhe ne sofren tende (tone)....ti cfare deshiron te pish?
hahaha o sa mire un nga ktu nuk shkeputem me lal o do vdes tu pi raki endara ime :) apo sqeka raki speciale :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Kofsha pule te pjekura Linda...keto kam per darek une,.....shume te shijshme...hame bashke se burri im spo vjen akom :kercim:
 

Attachments

*Linda*

Lost out in the desert
Kofsha pule te pjekura Linda...keto kam per darek une,.....shume te shijshme...hame bashke se burri im spo vjen akom :kercim:

weeee te lumshin duart!
Epo mire ta kete si mesim, sdo e presim fare:p
Se gjithmone keshtu jan djemt, me vonese in tutti i sensi:D:D
(plis mos me shani, shaka ee:D dmth shaka gjysem e verteta nejse:p)
 

bella

Anëtar i Nderuar
ahahhahahaha....e vertet Linda...jane te ngadalte te vijne e te ngadalte te kuptojne LOL

Shpirti, ka edhe per ty aty moj zemer :D

Hame ne se burri spaska ndermend te vije .....le te pregatise kur te vij buke me gjalp me djath e te haje LOL

Naten e mire...ju :puc
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
ahahhahahaha....e vertet Linda...jane te ngadalte te vijne e te ngadalte te kuptojne LOL

Shpirti, ka edhe per ty aty moj zemer :D

Hame ne se burri spaska ndermend te vije .....le te pregatise kur te vij buke me gjalp me djath e te haje LOL

Naten e mire...ju :puc

Flm yllo ta therrase edhe une burrin tim mos don edhe ai pak :p
Naten yllo :puc
 
Top