• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Elbasanase!

Gjermoni

Antar Internacional
Po un i bie pragut qe te nigjoj dera hahahahaha hajde gzuar sofra :D
Elb mos u merzit plako se jeta vazhdon hahahahahaha
Ku jan gocat e elbasanit se e majn veten si Goca tmira ....
 

Tigri_Elbasanit

MjeShTëRi ThiKëS,Tigri EL
Pershendetje Sofra ime dashur :)

Pershendetje te gjithve,
si ja kaloni mir ju kam patrriota.

ca thot elbasani ane ca bahet nai gja tre nga qyteti,
palma ca thot gjall akoma asht :D

ajde gzuar se po iki iher un ja kalofshit mir bafshit qef ;)
 

Attachments

Gjermoni

Antar Internacional
O tigro ckena plako ca bohet ? Ca thuhet nga Elbasani ? e di ket shprehjen ti
Elbasan o Elbasan vetem ke ty re bab bohet qefi tamam ? e papame osht komplimente.
 

Tigri_Elbasanit

MjeShTëRi ThiKëS,Tigri EL
O tigro ckena plako ca bohet ? Ca thuhet nga Elbasani ? e di ket shprehjen ti
Elbasan o Elbasan vetem ke ty re bab bohet qefi tamam ? e papame osht komplimente.


Ja mir se na ke ardh iher ;)


mir mir jemi top rehat.

tani sjam ne elbasan byrazero kam ja 2 vjet larg elbasanit po them se mir do jet elbasani rrugullohet si cdo qytet ;)


ajd bafsh qef ne shoqerin ton lale :)


Pershendetje tgjithve shnet e pare ;)
 

Lauri

Anunnak
iiiiiiiiiiiiii lol kush qenka i zoti i sofres.Hooooosteeeeelllllll a do miiiiiiiiqqqq.
ps. me falni ju te tjeret se ju shurdhova
 

Tigri_Elbasanit

MjeShTëRi ThiKëS,Tigri EL
mir mrama tgjithve si ju ka baba ju mir ja kaloni jeten :)


ajde ju qeras me nje dopje raki bmw o njerez ;)


shnet bafshit qef dhe mos e vrisni trrunin :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Elbasanase!

ore te jet dhe raki leshi po vetem alkol te kete e te ma sjellin se kam qe ne 8 te mjesit qe po pres ardit ku je fut sill rakin se na vdiqe sofra meqe jam ne pritje te rakis bujrum i her se kam ardhe me peshqesh vetem me karar se ma maroni :):) o fiso bujrum dhe ti
 

Attachments

korado

President
Titulli: Sofra Elbasanase!

Mirmbrema sofra.Si e kam Elbasanin?Eshte bere yll fare tani qe eshte rregulluar.Me pelqen shum si qytet.Do na qerasni me ndonje ballakume?
 

Linda5

Antar Aktiv
Titulli: Sofra Elbasanase!

mir mrama tgjithve si ju ka baba ju mir ja kaloni jeten :)


ajde ju qeras me nje dopje raki bmw o njerez ;)


shnet bafshit qef dhe mos e vrisni trrunin
hahahahah baba po si gjithmon ti ore me dopjo,po do e ngrejm bashke nje dolli per ju cunat dhe gocat e ELBASONIT:) ,hajt gezuar dhe mirse ju gjeta
sofra,baba po ne ktu nuk te lej rehat un ...hahahahha
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Elbasanase!

Keto i kam per Angel Devil jane te importume po jane te mira.
ska gje dhe te importume i pi un vetem alkol te jete pak me vonese mi ke sjell po me mire von se kurre rrofsh plako se po ja filloj qefit un tani
 
Top