• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Elbasanase!

Hostel

Anëtar i Nderuar
Mire se ju gjej Elbansalli te forumit kjo eshte sofra jona vendi ku te gjithe ne edhe pse ma do mendja qe nuk jemi shume mund te mblidhemi!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hostel sofer e varfer shume spaska kokerr robi
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
A do na jepni ndonje ballokume Elbasani.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Po po si jo nje do ?
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Dy na bejne dem nje boll e kemi.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Urdhero merr sa te duash!
 

Attachments

Pogradecari

Anëtar Aktiv
po me posten sma dergon dot se kam hall se mos me thermohet tani.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Me mire keshtu sesa me poste ashtu qysh jane rruget ka rrezik qe te mos gjesh gje me ne pako.
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Mir e ke se keshtu ka ndodhur ketu i dergojne me pako dhe nuk ju vine.
Po ti dergoje me ACS eshte kompani e madhe.
Kushton nje 30 Euro po ballokumja do vije gjysmen te pakten.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Mir e ke se keshtu ka ndodhur ketu i dergojne me pako dhe nuk ju vine.
Po ti dergoje me ACS eshte kompani e madhe.
Kushton nje 30 Euro po ballokumja do vije gjysmen te pakten.
Sdashke hic zotrote,nese cke ti per disa dite vi vet ne Elbasan une ta sjell personalisht une!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ckemi knej nga sofr hostel a po ma nxjerr nji birre se mu tha goja se kam bere gjith ket rruge per te ardhur ketu
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Ben te hyj ketu se ne Elbasan kam qene vetem njehere kalimthi.
Po nga i bie nga ketu fabrika e cimentos?? :p:p
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Ckemi sofra mir jeni ketej Lejohen Durrsaket ketej me ??
 

Lolita25

So EmoTionaL
Ben te hyj ketu se ne Elbasan kam qene vetem njehere kalimthi.
Po nga i bie nga ketu fabrika e cimentos?? :p:p
ec drejt,pastaj ne kthesen e par majtas...nja 100 metra me andej hyn ne rruginec e par te shkruar me gur :p
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
ec drejt,pastaj ne kthesen e par majtas...nja 100 metra me andej hyn ne rruginec e par te shkruar me gur :p

Lolita nuk pyeta per TV ALDI,,,fabrika e cimentos thashe :p:p:p
 

baby-angel

Thpilt
Pershendetje per te gjithe Elbasanllinjte/Elbasanllijet se jane si shpirt.:puthje::dance:
 

Gjermoni

Antar Internacional
Na perzut po apelum ne gjykaten e shkalles se lart ne Kukes edhe e fitum gjygjin na i kthyn prap Pronat :D
 

Gjermoni

Antar Internacional
Mire se erdhe vllai nga kosova shpresoj tja kalosh mir ne qytetin ton kaq te bukur dhe aq harmonik .
 

`FaLCo

eLbaSanLLi Mor bAb!
Pershendetje sofra ime e dashur,
pershendetje ju patriote dhe ju miq te sofres tone, shpresoj tja kaloni sa me mire ne mesin tone! :kercim:
Kalofshi sa me mire te gjithe!
 

bella

Anëtar i Nderuar
Nje pershendetje patrioteve ti mi....Elbansallinjve te gjithe ku ndodheni, Ju uroj nje te djele te bukur.

:puc
 
Top