• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra e Tetoves

legjenda

Tetova
sofra e tetoves de perfaqesohet nga une [video]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/421242_383285038367025_515886313_n.jpg?oh=94078849 788c321006ac0a5152a719b9&oe=56AA48E1[/video]
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: sofra e tetoves de perfaqesohet nga une

Sapo hyra kjo tetova due ma ngjalli nostalgji:teleskop: dikur para 10 viteve egzistonte njefar forumi tetova.de :plak: mromja e mire tetova.de :mah:
 

legjenda

Tetova
Titulli: sofra e tetoves de perfaqesohet nga une

Sapo hyra kjo tetova due ma ngjalli nostalgji:teleskop: dikur para 10 viteve egzistonte njefar forumi tetova.de :plak: mromja e mire tetova.de :mah:
studentet.info ka qen forum me i mir ne maqedoni
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: sofra e tetoves de perfaqesohet nga une

studentet.info ka qen forum me i mir ne maqedoni
Studentet. info doli me vone, apo pasi u shua tetova.de :teleskop:
 

legjenda

Tetova
Titulli: Sofra e tetoves de perfaqesohet nga une

hajde bujrum ne darke e tetovare
 

Aver

VIP
Titulli: sofra e tetoves de perfaqesohet nga une

studentet.info ka qen forum me i mir ne maqedoni
Legjo sa forume shqiptare i di?

Bone një liste kot per kurreshtje ta shohim sa po dalin.
 

legjenda

Tetova
Titulli: sofra e tetoves de perfaqesohet nga une

Legjo sa forume shqiptare i di?

Bone një liste kot per kurreshtje ta shohim sa po dalin.
shum mbi 15 foruma
 

legjenda

Tetova
Titulli: Sofra e tetoves de perfaqesohet nga une

sofra e tetoves de perfaqesohet nga une [video]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/421242_383285038367025_515886313_n.jpg?oh=94078849 788c321006ac0a5152a719b9&oe=56AA48E1[/video]
faleminderit tuana
 

Aver

VIP
Titulli: Sofra e Tetoves

Urime qeveria e re Legjo. Kush është ky Demetrievski?
 

Aki

misfit
Titulli: Sofra e Tetoves

Tregoni kur do veni darken une do u kendoj: xhi kan limuzinat xhi sfirasin oooo
 

Aver

VIP
Titulli: Sofra e Tetoves

Po kendjashe majr moj najse. Lol

Boo tetova e ka te folmen qervish.
 

Aki

misfit
Titulli: Sofra e Tetoves

Xhi kije taj me tfolmen e tetoves, shaum tshajshet jon, mo xhelozo

Hahahahah Vetoni nauk sjom ama di tetovarce :D
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Sofra e Tetoves

Xhi kije taj me tfolmen e tetoves, shaum tshajshet jon, mo xhelozo

Hahahahah Vetoni nauk sjom ama di tetovarce :D
Nauk mi,xhi folish kshtau taj, jam tu u mendau me kit tfolmen xhi je halis pi Tetove.
 

Aver

VIP
Titulli: Sofra e Tetoves

Najk jam xhajlozjo por najk majrr vajsh xhi je tuj shkruajtejaun.

E kom myt :D
 

Aki

misfit
Titulli: Sofra e Tetoves

Hahahahahahah e shkrive fare ti

Veton, jaja taj ma majr se un e folish po hooo, mo mthuj se kije xhak pi tetove?
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Sofra e Tetoves

Hahahahahahah e shkrive fare ti

Veton, jaja taj ma majr se un e folish po hooo, mo mthuj se kije xhak pi tetove?
Nauk mi, taj sagllom kije xhak Tetove. Sa mire xhi din tfolish, nauk bahet kshau do mbojsh me vdek tu chesh me taj :p
 
Top