Sofra e sofrave

Cili qytet (perfaqsues i nje krahine) sipas jush?

 • Bajram Curri

  Votat: 0 0.0%
 • Ballash

  Votat: 0 0.0%
 • Berat

  Votat: 0 0.0%
 • Burrel

  Votat: 0 0.0%
 • Çorovode

  Votat: 0 0.0%
 • Durres

  Votat: 0 0.0%
 • Erseke

  Votat: 0 0.0%
 • Fier

  Votat: 0 0.0%
 • Gjirokaster

  Votat: 0 0.0%
 • Kavaje

  Votat: 0 0.0%
 • Korce

  Votat: 0 0.0%
 • Kruje

  Votat: 0 0.0%
 • Kukes

  Votat: 0 0.0%
 • Lezhe

  Votat: 0 0.0%
 • Librazhd

  Votat: 0 0.0%
 • Lushnje

  Votat: 0 0.0%
 • Permet

  Votat: 0 0.0%
 • Peshkopi

  Votat: 0 0.0%
 • Pogradec

  Votat: 0 0.0%
 • Puke

  Votat: 0 0.0%
 • Rreshen

  Votat: 0 0.0%
 • Sarande

  Votat: 0 0.0%
 • Tepelene

  Votat: 0 0.0%
 • Tirane

  Votat: 0 0.0%
 • Vlore

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  2

Baboon

FALEMINDERIT!
Cila eshte"sofra e sofrave" ?
Ajo me mikpritese, e humorit e kultures e tradites etj. E vlerave te shumllojshme, qe meriton sipas jush etiketen "sofra e sofrave"

Jeni te mirpritur te votoni dhe arsyetoni mendimin tuaj ne pro dhe "kundra" (me humor kuptohet kundra) cilesite e cdo krahine ku kam zgjedhur te citoj qytetet dhe qendrat petkatese.
Ju kujtoj qe keni te drejten e 3 votave.

Diskutim te mbare!
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Prap na lat jasht kufirit??
Ke shum in te drejte, por shih oren kur e hapa lool plus e nisa si me shaka ngaqe nga fillimi deri ne fund temat e fundit te komentuara ishin per sofrat lol.
Por ja tashi do i them dikujt nga stafi ta rregulloj.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ke shum in te drejte, por shih oren kur e hapa lool plus e nisa si me shaka ngaqe nga fillimi deri ne fund temat e fundit te komentuara ishin per sofrat lol.
Por ja tashi do i them dikujt nga stafi ta rregulloj.
Ska gje se kshtu te nesermen jan kujtu per kosoven edhe 1912?
 
Top