• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra e Myslymshyrsave :D

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra e Myslymshyrsave :D

Ah po?

...........

Maj kafazin t'pakten mire pellumbat t'kan hik lol


Meqe ra fjala, ke "Urbani" edhe e pime ndo1 gote birre me shoqnine, kush do bujrum ;)
 

Marla

Rootless Tree!
Titulli: Sofra e Myslymshyrsave :D

Une du t blej i akullore ke gjyshi tja jap ksaj nikut tja mpi llapen :p
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra e Myslymshyrsave :D

Une du t blej i akullore ke gjyshi tja jap ksaj nikut tja mpi llapen :p
I kishte ra ishemi gjyshit moj, tashi e mori veten :)
 

Marla

Rootless Tree!
Titulli: Sofra e Myslymshyrsave :D

Jo mo me duart e veta ma mbushte kaushin gjithe veren ca je tu thon

Mos hap panik kot :p
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra e Myslymshyrsave :D

Jo mo me duart e veta ma mbushte kaushin gjithe veren ca je tu thon

Mos hap panik kot :p
Pyte vete. Rendesi ka qe eshte shnosh e mire dhe akulloret e tij jane high :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Sofra e Myslymshyrsave :D

Kjo qenka me keq se sofra e Xhihadisteve , Ah po :vriveten:

Ti Marla e ke shtruar k'te sofren , loool
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra e Myslymshyrsave :D

Kjo qenka me keq se sofra e Xhihadisteve , Ah po :vriveten:

Ti Marla e ke shtruar k'te sofren , loool
Si e do akulloren ti ? :p
 
Top