• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra e Mirdites ;)

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

:(:(:(
po une nuk zgjodha kete:(:(:(:(
e hengert e mira,vura te gabuaren:D

hahahhaha,kur te dush ta ndreq une:D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

JOOOOOOOOOOOOOOOOOO faleminderit po sbej sevap lal hahahahahha ca eshte ky traktor moj se me trembe :p:p:p
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

JOOOOOOOOOOOOOOOOOO faleminderit po sbej sevap lal hahahahahha ca eshte ky traktor moj se me trembe :p:p:p
he dhe ti mo,shih anen pozitive:D .....pasqyra reflekton shpirtin:D:D:dance:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

SHpirtin mir e paska po trupin e paska per pjes kembimi :p:p
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

SHpirtin mir e paska po trupin e paska per pjes kembimi :p:p

:haha::haha::haha::haha::haha:
ke fitim,se ben goxha pazar me te :gjujpeshk:
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

xshendetje sofra...ka fillu me ba ftoft knej...si hupni kshu re?'
kush do na presi ne,dmth mysafirt:p:p:p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

xshendetje sofra...ka fillu me ba ftoft knej...si hupni kshu re?'
kush do na presi ne,dmth mysafirt:p:p:p
Ty te pres un te tjeret vetsherbim si ne shpine e tyre :).
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

Ty te pres un te tjeret vetsherbim si ne shpine e tyre :).
lum une x ty:p:p:p
ti,qe me pret ne sofren time....cte kerkoj me sh:D:D
:kiss
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

p.s bianka na prit naj her si duhet ne kete sofer :p:p:p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

lum une x ty:p:p:p
ti,qe me pret ne sofren time....cte kerkoj me sh:D:D
:kiss
Tani deshirat jan te shumta po mos u qaj mir te ka hec :)
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

Tani deshirat jan te shumta po mos u qaj mir te ka hec :)
HEHEHEHHEHEHE nga nje hap i vockel cdo dite....pas nje jave behen sh:D:D:D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

HEHEHEHHEHEHE nga nje hap i vockel cdo dite....pas nje jave behen sh:D:D:D
Doje te thoje qe pas 1 jave do me hypeshkalapic siper koke hahah e dija e dija , domethen ty te jep gishtin ste mer doren po te mer komplet si person hahahahahahahahahahahahhah
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

Doje te thoje qe pas 1 jave do me hypeshkalapic siper koke hahah e dija e dija , domethen ty te jep gishtin ste mer doren po te mer komplet si person hahahahahahahahahahahahhah


normal mo shoku:p:p
pastaj gishtin qa ta bej:D:D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

normal mo shoku:p:p
pastaj gishtin qa ta bej:D:D
HAHAHAHH gishtin hahah e pjekim ne zgare dhe e hame hahahah se gjo tjeter ske ca ben jo hahahahaahahahahah
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

sofra!!
po ku keni hup more??
dua te zojen e shtepise une,se me ka mar malli shume x dreqin:p:p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

Ktu na ke lali po ti po sna qerase merzitemi ne dhe sfutemi me prandaj ,nxirrr birrattttt:):):.
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

Ketu jam une ketu...Nuk leviz, po beja punet e shtepise se si shume rremujaxhie me je bere ti...:D

Angel urdhero ca birre do, Heineken,Becks,Peroni,Nastro Azzurro, Guiness , Splugen, Ceres , Corona , Stela,Kaon,apo Korca..HEHEHEHE
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

Ua rrofsh bianka :):): gjitha birrat i ke permen ate qe du una jo hahah du nirr AGRON -NORGA po agron i themi nga lagja e lexojm mrapsh :):) Mire se na erdhe e zonja shpis duku me shpesh :):):) Se ke ber 3r1 merak .
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

Upsss e harrova agronin une...Edhe ate e kemi pa merak.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

Ok i agron do doja e pi me gjith qef ne kete or se po bej berxolla se skam henger dark akoma :):):.
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

Meqe po be berxolla , po marr agronat e po vij nga ty se me duket dhe une nuk kam ngrene sonte...:D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

:):)Bujrum lal me gjith qef kam dhe ca ceres ktu do na dalin me shty berxollat :):)Ika un naten se do shikoj 1 film vazhdim te kendshem .
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

mire se te vini ne sofren tone !!
kemi mish qengji te pjekur..
mish rose te pjekur...
pule te pjekur...e shume e shume te tj...jo x gjo,po kishte bere pazarin zoja e shpis sot:D:D:D


p.s ja nje agron x ty erush:):)
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

ja keni fut kot fare...ankohem x te zojen e shpis,qe ka muaj qe i mungon kesaj sofre:p:p:p:p
nuk lihet shpija vetem moj,si do i rrespektojme miqte ne kete sofer,kur ketu è shkretetire:(:(:(


p.s meqe ra fjala kam uri:(:(
do doja pete me pras...hmmmm,sa me ka mar malli:):)
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

mire se vini ne sofren tone!!
momentalisht e zonja e shtepise i mungon kesaj sofre dhe e zevendesoj une:D:D
hard styler je i mireseardhur,e kush vjen pas teje:D:Dx ju miq....sofres sone nuk i mungon bujariaLOL


ehhhhh...jemi te beses ne:D:D
 

sensuu

sweet
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

a ka burra knej.......s'e kemi zakon ti leme grat ne krye te sofres......
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

a ka burra knej.......s'e kemi zakon ti leme grat ne krye te sofres......
Burrat jan elumi tu bo banjo po kan lon veglat siper tavolines perfitoni :9


3R1 flm per agronin se ksha pare :):) ika se jam tap per zotin para se te shkruj na i gje te keqe :)
 

sensuu

sweet
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

Burrat jan elumi tu bo banjo po kan lon veglat siper tavolines perfitoni :9


3R1 flm per agronin se ksha pare :):) ika se jam tap per zotin para se te shkruj na i gje te keqe :)
une te keshilloj ik sa me shpejt nga kjo sofer se ke me hanger naj vegel bythes....ose nqs te pelqen edhe mund te rrish
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e Mirdites ;)

Qiti ato qe ke hanger ti se i ke te gjitha ti me jep i mu LOL
 
Top