• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra e katunareve !

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra e katunareve !

Pershendetje, Paska Dhe sofer per katunaret se disha un. :hmm:
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Sofra e katunareve !

Po si mpaska shpetuar kjo tem mua :p
lol shyqyr qe u kujtu dikush per ne qe kemi origjinen nga fshati :)
 

Delirium

Lugdunum
Titulli: Sofra e katunareve !

Po pse kush ka lind ne new york nga anetaret e forumit ? Te gjithe fshatare jane :p
 

Delirium

Lugdunum
Titulli: Sofra e katunareve !

Ncuk :D
Une edhe pse kam lind ne nje qytet cdo vere shkoja ne fshat kaloja pushimet :D
Ishte qejf ne fakt kur milje lopen gjithe ai gjoks plot qumesht :p
Ose ruaje delet :p
Ska noj gje pune fshati :D :D
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Sofra e katunareve !

A ben dhe gjys katunar e gjys qytetar, te jesh pjesmarres ne kete sofer? :D pasi mund ndodh i kemi dyjat...
 

Marla

Urbi et Orbi
Titulli: Sofra e katunareve !

Hajd mo bereqsvers mire. Isha kshu maje Parisit Brukselit Romes New Yorkut por vallai kshu si ne katunin tem nuk gjeta vallai Lool

Ca bohet nga ty? A ta kane xanun token apo te kane qellu kojshu te mire? lol
 
Top