• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra e katunareve !

genxi

Anëtar i ri
Titulli: Sofra e katunareve !

ça traktori thu ti re LOL

Qerre me lope e maj men un :D

Me behet qefi qe jeni perparuar, urime :dong:
e ne fakt une e kam xhaden deri tek dera... internetin e me e dite ti fiks se kua e kam shpin une me te vertet do habitesh se si jemi zhvillu kaq shume ...po do ecim dhe ne te fshatit mo. se jeten si qytetar e bej ka gati 8 vjet por nga fshati jam.. cte bejm ...
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra e katunareve !

O Nostra ka ndonje pune per te bere tani ne dimer?
Eshte bere me i gjall ujku se do ushqim ne dimer ai.
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra e katunareve !

Tani nga shkurti ka kohen e pllenimit ujku, ne meshkujt maksimumi rrezikojme te na haje, po femrat e shkreta duhet te ruhen vertete... LOL

Hajde gezuar sofra, pime nga nje kafe turke qe cuditerisht ne Turqi nuk perdoret. :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e katunareve !

shoku nostra ti qe je kryekatunari sna nxorre i teke raki katuni mer burre i dheut
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sofra e katunareve !

Mire se ju gjeta katundare :dance: Them se grate do na bejne nje drek te lezetqme kendej pas nje mungese te shkurter :cheer::cheer:he mo gra levizni boqen se krisi dhuna familjare :grusht2:
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra e katunareve !

Sot eshte vertete koha per feste. Bora maleve ka rene, keshtu qe te shtrohet sofra :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e katunareve !

po te shtrohet pra tye shtrohet po na nxirr na i gje se ngele tu fol duam faktet o nostra
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Sofra e katunareve !

hahhahahah
C'me kujtuat me kete shishen e dhallit nje te forte made by mirela
Sapo kisha filluar pune ne nje institucion teper serioz. Erdhi ora e drekes dhe do dilnim per te ngrene , une bleva nje shishe me dhalle e ktheva. Me pyeti nje koleg se c'kisha blet=re Dhalle , - i them une nga pshati jam e mall per dhallin kam Qe atehere me vune nofken fshatare e une qe bera ca dallime Fshatari ehste nje shkalle me lart se qytetari e dy shkalle me larte se katunari
Mirese u gjeta sofra e fshatareve , po keni ndonje vend me qasni dhe mua se ngordh per pak dhalle
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra e katunareve !

Kemi vende bosh sa te duash Mirela, sps disa fshatunare kane dezertuar dhe jane maskuar mes qytetaresh lol

Angel, bujrum kur te duash cfare te duash :D
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Sofra e katunareve !

Kemi vende bosh sa te duash Mirela, sps disa fshatunare kane dezertuar dhe jane maskuar mes qytetaresh lol

Angel, bujrum kur te duash cfare te duash :D
hahahahhahaha nostra sa i madh je
hahhahahahhaha e bukur kjo , kane dezertuar hahahhahahahhaha
me kujtove kohen e atij vulehumburit me keto dezertimet hahahhahaahhahahahhahahahahhahahha
Mos vdeksh ti ooreeeee
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra e katunareve !

ne krahasim me Europianet ne shqiptaret jemi katundar te gjith, ndoshta dhe shumica e ballkanit.
une jam katunar kam lind ne macukull te matit jam krenar me teper per kullen 700 vjecare ku kam lindur.
ku do qe shkoj ne vend te par vendos Macukullin pastaj Matin ose burrelin si qender.

nuk do kisha marre kurre nje vajze qytetare per grua,per vecse nje katunare te thjeshte.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e katunareve !

o zoti sofres lopen e ke tek stalla ? se neser ne mengjes do pi qumesht te fresket do fus turinjte tek cicat hahah do e thith vet se te kenaq qumshti i fresket ne mengjes
 
Top