• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra e katunareve !

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra e katunareve !

Pershendetje, Paska Dhe sofer per katunaret se disha un. :hmm:
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Sofra e katunareve !

Ka ndon je vec meje ketu :p
 

Jetmira

..........
Titulli: Sofra e katunareve !

Po si mpaska shpetuar kjo tem mua :p
lol shyqyr qe u kujtu dikush per ne qe kemi origjinen nga fshati :)
 

Delirium

Timeline...
Titulli: Sofra e katunareve !

Po pse kush ka lind ne new york nga anetaret e forumit ? Te gjithe fshatare jane :p
 

Delirium

Timeline...
Titulli: Sofra e katunareve !

Ncuk :D
Une edhe pse kam lind ne një qytet cdo vere shkoja ne fshat kaloja pushimet :D
Ishte qejf ne fakt kur milje lopen gjithe ai gjoks plot qumesht :p
Ose ruaje delet :p
Ska noj gje pune fshati :D :D
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Sofra e katunareve !

A ben dhe gjys katunar e gjys qytetar, te jesh pjesmarres ne kete sofer? :D pasi mund ndodh i kemi dyjat...
 

Delirium

Timeline...
Titulli: Sofra e katunareve !

Marla mire shoqja fshatare ..si je ti ? :p
 
Titulli: Sofra e katunareve !

Hajd mo bereqsvers mire. Isha kshu maje Parisit Brukselit Romes New Yorkut por vallai kshu si ne katunin tem nuk gjeta vallai lool

Ca bohet nga ty? A ta kane xanun token apo te kane qellu kojshu te mire? Lol
 

Delirium

Timeline...
Titulli: Sofra e katunareve !

Hajd mire boll :p
E kan xanun te ardhurit o Marla edhe oborret po na marrin :p
 
Kjo teme është diskriminuse.. protestoj
ne jemi si qarshi....lol
 
Top