• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra e Anamoraves

Zana1

Braveheart
Titulli: Sofra e Anamoraves

Ku i bien kjo sofer ? Se paskam degjuar ndonjehere .

Hajme byrekun :p
Byrek eshte ai ?
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra e Anamoraves

asnjehere skam ngrene fli.....bemen ia kam nigju por per ta provu hic :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e Anamoraves

Urime hapja e shpis Aguron... Uroj te keshe shum miq e dashamir .. ja se nuk erdha duar bosh un,, nuk jam koprace si tjeret ketu un :vap:
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Sofra e Anamoraves

Ja do na e Gatuaj Goni , nje .. :p
Peta me gjalpe/vaj ... E kam provuar, Por do me pelqente ta provoja taman ku ka origjinen.. Mbase ka shije me te mire - aty ku ka origjinalitetin.

Na shkruaj pak per fline - Goni :p
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra e Anamoraves

Urime hapja e shpis Aguron... Uroj te keshe shum miq e dashamir .. ja se nuk erdha duar bosh un,, nuk jam koprace si tjeret ketu un :vap:
speca me shellire....i pelqej edhe pse me demtojne stomakun ...por pak sa per shije po i fus duret lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e Anamoraves

speca me shellire....i pelqej edhe pse me demtojne stomakun ...por pak sa per shije po i fus duret lol
Ti kerkon shum moj vajz! fli speca e ne njeren ana vjen duar boshe ne sofren e re.:stelle:
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra e Anamoraves

Ti kerkon shum moj vajz! fli speca e ne njeren ana vjen duar boshe ne sofren e re.:stelle:
e kshu jam une ti Arfe....kerkoj ,marr po gje nuk sjell , pse kot jam Gjirokastrite une lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e Anamoraves

e kshu jam une ti Arfe....kerkoj ,marr po gje nuk sjell , pse kot jam Gjirokastrite une lol
beso sa desha te them mos je gje nga gjirokastra :stelle:meqe je andej lejohet te hash speca dhe fli se do e sjell i zoti i shpis ....ama duhet ndar me zanen naj spec :d
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra e Anamoraves

beso sa desha te them mos je gje nga gjirokastra :stelle:meqe je andej lejohet te hash speca dhe fli se do e sjell i zoti i shpis ....ama duhet ndar me zanen naj spec :d
specat le ti haj te gjitha..une i cike per shije do i prek se me japin probleme me stomakun .

kurse fline ta provoj i here ,po me pelqeu do i jap nai cope zanes..po sme pelqeu le ta haj edhe ate :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e Anamoraves

Ti qeke gjirokastrite?

Njehere kisha njohur nje goce nga Korça.. :nerv:
o djalo leri mo ti gocat rehat e ik bej fli,se jan duke prit si per liqnokart lol :
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e Anamoraves

Per buk e pata fjalen, mos ma bo dislike.
hahahaa po dhe un per ate mendova hahahahhaa jo jo je gabim se ne kemi femra te ngopura,ketu kemi shum sofra nga gjith trojet shqiptare madje edhe ato te amerikes .... por eshte gje tjeter se duan te provojn nje ushqim nga shgpija e re ooo njeri
 

Aguron

Anëtar Aktiv
Titulli: Sofra e Anamoraves

Ec Busavate, na sjell ti ndonje specialitet, se di me shume, pasi qe je me i madh se une. :)
 

busavata

Antar Aktiv
Titulli: Sofra e Anamoraves

Ku bie kjo Anamorava?

Anamorava përbëhet prej pjesës së luginës dhe skajeve malore të maleve të Karadakut në të djathtë dhe maleve të Zhegocit e Koznikut në të majtë. Anamorava përbëhet prej fushës së Vitisë, të Gjilanit dhe të Dardanës (Kamenicës) me një sipërfaqe rreth 650km katrorë, me nji gjatësi mbi 40 km dhe gjerësi mbi 16 km, me fund të lartë 500 m dhe anët e larta deri 1000 m.


 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra e Anamoraves

Thashe se ishte 'Sofra e Amoreve'....thashe alla alla edhe kjo mungonte lol lol
 
Top