• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra durrsake !

CoNNecT

Administrator
Mirese vini ne qytetin bregdetar te Durresit...

Ne kete sofer ofrojme gjithcka qe ju mund te kerkoni...

Mirese erdhet !

 

LoSsT

VIP
Titulli: Sofra durrsake !

Mire se vini... Kjo eshte per neser per Kurban Bajramin, mos i futni duart qe sonte...

 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra durrsake !

Sa bukur e paske prere bakllavane!!!

Shume bosh kjo sofra ketu, mblidhni fisin e beni zhurme, se lat nam:p

A, e mqs erdha deri ketu, urime Bajramin ( per te premten apo kur eshte) per kush e feston!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

Me me shum me intereson si behet kjo prerja e bakllaves sa duket sh bukur.
 
Titulli: Sofra durrsake !

a thu ka hy kush ne gjynah ,,,se te te shkoj goja leng edhe per dite feste ,,vec te ju e pashe ket pune :p;P

Gezuar bajramin ,,,kush e feston ...Me mire mot ishalla
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra durrsake !

Eeeee sot lejohet me fut duart apo jo?Erdhi festa e Bajramit,une si ha embelsirat hic,vec po e ''gudulis'' pak anash dhe tek arrat:D
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Sofra durrsake !

mer nje cope leter e vizatoje... pastaj mer thiken e "vizato" ne tepsi(dmth preje) shif e prit mi goc mo:p
Ja ku e ke sofrëm të hapur mi :)..

Hellou Durrësi

Ps: Hellou ti boy kokëfortë :qerpiku:
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Sofra durrsake !

po mua me doli ne arkiva, pff.. cpaskan qene durrsaket, e mcefin sofren qe mos te vijne tgjithe mduket :p, Mister banoret mister dhe sofra, lol
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Sofra durrsake !

po mua me doli ne arkiva, pff.. cpaskan qene durrsaket, e mcefin sofren qe mos te vijne tgjithe mduket :p, Mister banoret mister dhe sofra, lol
E drejtë pak kjo që fshihen fshihen e sigurt, po janë të omël shejtanët janë :p.. dhe pse çik si shumë nevrikër
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Sofra durrsake !

E drejtë pak kjo që fshihen fshihen e sigurt, po janë të omël shejtanët janë :p.. dhe pse çik si shumë nevrikër
Sheee, durrsaket Nevrik? bah.. ene kte sot e nigjova... sa per te omel, ke tdrejte. me ne fund duke qene komshij perher e kan mare dicka prej tironsve, lol..
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Sofra durrsake !

Sheee, durrsaket Nevrik? bah.. ene kte sot e nigjova... sa per te omel, ke tdrejte. me ne fund duke qene komshij perher e kan mare dicka prej tironsve, lol..
Pse ka më Tirons Tirona LOL LOL :p.. (shaka)

Janë ca nevrikër janë..
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Sofra durrsake !

Pse ka më Tirons Tirona LOL LOL :p.. (shaka)

Janë ca nevrikër janë..
haha, jo mire e ke, e kan mare te gjithen te shkreten, plus gjen me shume tiranas se tironsa:p ..

epo e shef pra qe s'qekan gjo durrsaket? Hajde ke Souli se s'gje si tironcit sado te kerkosh :p
 

LoSsT

VIP
Titulli: Sofra durrsake !

Boni c`doni, po nga do qe te shkoni e ku do te vini, Durresin do ta kerkoni :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Sofra durrsake !

haha, jo mire e ke, e kan mare te gjithen te shkreten, plus gjen me shume tiranas se tironsa:p ..

epo e shef pra qe s'qekan gjo durrsaket? Hajde ke Souli se s'gje si tironcit sado te kerkosh :p
Ervaaaaaa se LoSsT më urren :( ..

Hahaha LoSsT ndoshta ke dhe të drejtë ndoshta dhe jo.. por që e kam çik dobësi e kam e pranoj :p

Ps: Upsss harrova që jemi zemëruar bashkë :( por prapë dhe pse më urren unë do kaloj në këtë sofër akoma e akoma :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Sofra durrsake !

Love: Nashi ke dobsi Durrsin apo ke ra brenda me Shkodren? Ej sa zemer te madhe qe ke mi, Love mo Love :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Sofra durrsake !

Love: Nashi ke dobsi Durrsin apo ke ra brenda me Shkodren? Ej sa zemer te madhe qe ke mi, Love mo Love :p
Dobësi Durrsin ndashni me Shkodrën :D..
Jam jam e di por e kam dobësi ;) sduhet të jem ...

Sa për Losstin flet pak e saktë .. tani bujarë janë janë a ke Angel Devil, Lela Dr, Armagedon janë florinj për zemërbardhësi :)
 
Top