• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra durrsake !

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Gjermoni

Antar Internacional
Lali i la gjith leket aty ku di un lash casinon teshti kom fillu lloton spo zej rehat.
Po brasilionen ka e paske sot mer shejton :D
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Lali i la gjith leket aty ku di un lash casinon teshti kom fillu lloton spo zej rehat.
Po brasilionen ka e paske sot mer shejton :D
Eshte ne shkoll me lali
Ej e more vesh ti na u ka bo Eri ishes xheloz hahahahahha se i thash un zemra Eldit ahahahaha
 

Gjermoni

Antar Internacional
Eri zajes gjeloz haahhaahhaahhahaha ku o mer ma jep icik nr e cel se kom me e cmen me sms .
Po pse plako a lidh me nai goc ai ene sdikam gjo une? Kom me e bo lanet po e pash horrin.
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Eri zajes gjeloz haahhaahhaahhahaha ku o mer ma jep icik nr e cel se kom me e cmen me sms .
Po pse plako a lidh me nai goc ai ene sdikam gjo une? Kom me e bo lanet po e pash horrin.
Hahahaha jo mer jo po i thash un Eldit Ckemi zemra edhe ky u bo xheloz se i thash un ashu ajajajjajajajajajajaj do e mys fare kur ta shof n`linj
 

Gjermoni

Antar Internacional
Po Kohet e funit se kom pa mo ne forum si duket me eviton do i ket met hatrri me nai qosh se di pse. Gjithesesi plako po ti me cere merresh se te shof shpesh nforum apo paraziteishen gjith dites :D tu gjujt eeeeeeeee
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Po Kohet e funit se kom pa mo ne forum si duket me eviton do i ket met hatrri me nai qosh se di pse. Gjithesesi plako po ti me cere merresh se te shof shpesh nforum apo paraziteishen gjith dites :D tu gjujt eeeeeeeee
Eeee kam fillu me dal anej nga naimi tashi e sakrifikoj 1 ore gjum ne mjes vec me u ngrejt ne 11 ngrehem ne 10 ene iki anej :D
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Tani po pertoj me fol me msg pm kshuqe po ja plas ktu ... Nga e more vesh per mu dhe braziljonen ti iher po do me thush te verteten plss :) ?
 

Gjermoni

Antar Internacional
Po dukeshe nga postimet e tuja mer plak pranej kam dash ta them kshu ti afroj icik njerzit mkupto :D
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Njaqeta sofra si ja kaloni:D
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
O gjermon si te kom plako?
 

Gjermoni

Antar Internacional
Kshu mer plak kshu po me nai pun nai gjo je ti ? apo verdall tu mat rruget e durresit .
 

Gjermoni

Antar Internacional
Haromsi mir plako ja tu nejt knej ka tirona momentalisht ka drreka jam anej ka Flagshipi.
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
O gjermon ka noj gjo t'bukur andej ka tirona apo dobet se eshte shi?:D
 

Gjermoni

Antar Internacional
Shi vetem shi po kom i pun knej ene erdha. Ika un se do nisem per dr teshti shnet banda
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Jo lale jo:)

Burrels Puro:D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top