• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra durrsake !

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

he mo flori cfar bere ti? si po kalon? mu me ka zen nje grip i papame, mu ka bo zeri si burre.:ciaoo:
ty si te kam?
mos kujto se jam un me mir se ty jo mos them se jam akoma me keq !!
Marum fare mir qe kemi smun po sna le as shiu me dal o zot .
Nga ty nej gjo e re ? se nga un asigjo rutin
 

eldi

trafikante
Titulli: Sofra durrsake !

mos kujto se jam un me mir se ty jo mos them se jam akoma me keq !!
Marum fare mir qe kemi smun po sna le as shiu me dal o zot .
Nga ty nej gjo e re ? se nga un asigjo rutin
vallai mo lali dhe une rutine fare. fotokopje bardh e zi di te them. ja presim vitin e ri si ato kalamajt e lumuturuar, presin te vij eri te pijm kafe dhe kaq. ca te besh ne dit me shi, ftohte po. ke frik me fik kondicionerin se than pernjeher. dhe ne po qe vishemi hollshem, hajt mo ca me bo.
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

vallai mo lali dhe une rutine fare. fotokopje bardh e zi di te them. ja presim vitin e ri si ato kalamajt e lumuturuar, presin te vij eri te pijm kafe dhe kaq. ca te besh ne dit me shi, ftohte po. ke frik me fik kondicionerin se than pernjeher. dhe ne po qe vishemi hollshem, hajt mo ca me bo.
Ske ca bo jo! Vitin e Ri po e presim me padurim me u terbu fare ahhahaaha do e kthej durrsin permys :p
 

eldi

trafikante
Titulli: Sofra durrsake !

Ske ca bo jo! Vitin e Ri po e presim me padurim me u terbu fare ahhahaaha do e kthej durrsin permys :p
po shum pa pa ardh ne dr. mund te them nje muj. kishit bo ndryshime ju andej eeeeeee/???? dhe ne ketej kemi bo ndryshime, duhet me dal me pa :)
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

po shum pa pa ardh ne dr. mund te them nje muj. kishit bo ndryshime ju andej eeeeeee/???? dhe ne ketej kemi bo ndryshime, duhet me dal me pa :)
Ne i kemi thon parisit hap krahun me sheshin qe kemi bo per vit te ri mi lali dje isha ne tr un nuk vuna re asi ndryshim se skishte ndryshime jo per gjo :p
 

eldi

trafikante
Titulli: Sofra durrsake !

Ne i kemi thon parisit hap krahun me sheshin qe kemi bo per vit te ri mi lali dje isha ne tr un nuk vuna re asi ndryshim se skishte ndryshime jo per gjo :p
ke ardh ne mengjes ti??? po ke shku deri andej nga korpusi??? ej dil njeher ne darke pastaj folim. pastaj pastaj jan akoma ne punime e siper. nuk e di sesi e kan bo durresin qe te them per tiranen, por ketu ne fakt kan vene nje peme aq te lodhur mbrapa skenderbeut qe duket sikur e ka marre era. po prit ti se po vazhdojne akoma punetoret e bashkise tu punu per te zbukuru tiranen.:kercim:
 

eldi

trafikante
Titulli: Sofra durrsake !

po eri eshte ne pune sot???

po gjermoni nga bohet?????

do te takoj tani qe do vij eri une ty mo???
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

ke ardh ne mengjes ti??? po ke shku deri andej nga korpusi??? ej dil njeher ne darke pastaj folim. pastaj pastaj jan akoma ne punime e siper. nuk e di sesi e kan bo durresin qe te them per tiranen, por ketu ne fakt kan vene nje peme aq te lodhur mbrapa skenderbeut qe duket sikur e ka marre era. po prit ti se po vazhdojne akoma punetoret e bashkise tu punu per te zbukuru tiranen.:kercim:
Po po ne mjes kam qen !

po eri eshte ne pune sot???

po gjermoni nga bohet?????

do te takoj tani qe do vij eri une ty mo???
Ke do me taku mi ? mu ee?
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra durrsake !

Erdhi BoBi ne durres sofra . Jom direkt per ke Flagshipi per 1 kafe me dy shok tung
 

eldi

trafikante
Titulli: Sofra durrsake !

Mora vesh qe eri zajes do na vij me avjon mesa duket????????????????????
po po me helikopter nga ky i fundit. kohemode lali. po shum vone e ke mor vesh ti kete muhabet.
ej po nga orange nuk po del mo ti?? me kismet nga java do jem andej une, se kam fillu me e frekuentu ate zone sepse e kam afer me zogun e zi, se e kam punen aty une tek zogu i zi.hajt se degjohemi. ika une njeher per sot. naten e befshi gjum te embel sic dini ju dhe si keni rehatin ju.
puc tesoriton time qe se kam pare fare ne linje sot. natennnnnnnn........
 

Gigolo

Anëtar i ri
Titulli: Sofra durrsake !

naten ti aty siper befsh gjume te embel....
se une po presSHEFEN nuk po vjen dreqi se do e coj per darke sonte..........
 

Gigolo

Anëtar i ri
Titulli: Sofra durrsake !

me u shkatarru shpirterisht dhe fizikisht mo, dihet ajo. nje here ne vit dalldis njeriu.:kercim:
jo mi yllo jo se une shkaterrohem ne pune se filloj me 26 dhe maroj me 6 janar dhe kur te tjeret kenaqen une duhet me i nejte gatitu.... kam 15 vjet qe nuk bej nje vit te ri........

gjith te mirat eldi
 

deni_boy

i_embeli
Titulli: Sofra durrsake !

mirembrema durresi ca bohet ketu qetesi sot.
boooo sa shpejt flejme ne gjume ne durrsaket mer jahu:p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

ateher duhet me thon miremengjesi sofra........

si ju kam??? si keni kaluar?? mesa po shoh paska plas masazhi ketej. mmmmm shum mire po e boni, se kjo koha na e do trupi nje masazh te mire.

po mo cme thoni? si e kam tesoriton, bobin, brazilin, devilin. ???
hello rrusho pune isha e fillova dhe un punen :)
po eri eshte ne pune sot???

po gjermoni nga bohet?????

do te takoj tani qe do vij eri une ty mo???
haha pse do e takosh kur te vij un kshu gja takon devil dhe me shef mu eeee haha pucc

Erdhi BoBi ne durres sofra . Jom direkt per ke Flagshipi per 1 kafe me dy shok tung
ku je re bobi se le nam ngele ka flagshiti gjith diten
tung liza
mirembrema durresi ca bohet ketu qetesi sot.
boooo sa shpejt flejme ne gjume ne durrsaket mer jahu:p
kush fle gjum re lol un sa erdha ne shtepi je per jet noti hajde bujrum :)
 

Gigolo

Anëtar i ri
Titulli: Sofra durrsake !

miremjesi sofra.. si po ja kaloni ju ketej............

se une u shkateerrova nga koka ta perplas per mure tani
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top