• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra durrsake !

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra durrsake !

po per te fol jemi me lal po cfare te bejme ne ty qe ke deshire me kthyr pergjigje nuk thu shyr qe jemi ne humor :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Mosha
36
Vendndodhja
Braila Romania
Titulli: Sofra durrsake !

po per te fol jemi me lal po cfare te bejme ne ty qe ke deshire me kthyr pergjigje nuk thu shyr qe jemi ne humor :p
hah apo shyqyr moj po un isha tu vdek per gjume se per koken time do e kisha hap 1 shishe e te ishim knaq
gjarperushe naten yllo
naten durresi
car naten thu ti mi lal mirmengjes lal

Mirmjes sofra ca thuhet? Gjum total ?
ku je o lakuriq note se ngele po pa gjum bgele 24 ore forum lol hahahha si ja ke shpu plako
 

Gjermoni

Antar Internacional
Mosha
33
Vendndodhja
Ku te me zej nata
Titulli: Sofra durrsake !

Po sdi si ti prish leket edhe rri ktu ne forum edhe birra pi edhe knaqem edhe nrofet osh cere me bo rrugve me harxhu naft kot :D kom fillu me kursy lek se vjen nruja hahahah
 

Gjermoni

Antar Internacional
Mosha
33
Vendndodhja
Ku te me zej nata
Titulli: Sofra durrsake !

ahahahahha po cere me bredh re un do ja fus direkt per Dajt aty o pika grumullimit :D
Po teshti qe u ul nafta mora ja 50 litrra ne bidon i kam i kam rujt per raste emergjence ne garazhd ishalla se ka mor vesh plaku thuj :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Mosha
36
Vendndodhja
Braila Romania
Titulli: Sofra durrsake !

haha pse r eu ul nafta plako ma mire se qen tu na myt me kto cmime leshi o eraldo po pa plaku naften ja futi per dajt me grupin e vete ai hahha te la ne kembe plako ej ne dajt si shko me makine dhe ne kthim fut makinen ne teleferik se sma do menja se zbret nga mali tape se duket rruga autostrade pastaj :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Mosha
36
Vendndodhja
Braila Romania
Titulli: Sofra durrsake !

mirdita braziu jam ne shtepi po shof i film tek dixhi opremier postoj nga pak shof film haj 6 vez per nje here po lejme nam lal haha cmenduri dhe vetem cmenduri ngela tu bo po mamire se kshu se kam jeten monotone:):kiss i her nga ishe ti
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra durrsake !

Do ta hapim sonte apo jo :)

goc trongellikse nuk te them dot naten tani por te pershendes ty e te gjith ata qe me njohin mua
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Mosha
36
Vendndodhja
Braila Romania
Titulli: Sofra durrsake !

un dola verdall iher............pastaj ktu.......

mos haj shum vez per 1 her se tbejn keq..:D....
po ti shpi gjith diten?
ca filmi esht ai?
haha vezet te sherojne nga gripi lal ane shpi sek ku vete fare po bie dhe shi :(
Do ta hapim sonte apo jo :)

goc trongellikse nuk te them dot naten tani por te pershendes ty e te gjith ata qe me njohin mua
hahhaa pershendetje dhe pse ste njoh as live as ne virtual skena fol na i her hahahhaha po klm
 

Gjermoni

Antar Internacional
Mosha
33
Vendndodhja
Ku te me zej nata
Titulli: Sofra durrsake !

Ca thuhet knej ka sofra pse rat ne letargji ? cere ka bo vaki mos keni pi caj kamomili se ska mundesi :D ktu gumuzhin sofra perdit
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top