• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra durrsake !

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

ej qekam smure re spo mu pika mo birra!!!!!!!!!! spo mor vesh na fiku deren
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

Mir mir gjynof me u qajt se na vret zoti:)
Po ti sje tu pi noji gote ????
Un jam me temperatur ka shku 100 grad kam plas 5 termometrra ti thu me pi hahahah po pi caj kamomili se ka ngjyren e birres :D
 

Linda5

Antar Aktiv
Titulli: Sofra durrsake !

Un jam me temperatur ka shku 100 grad kam plas 5 termometrra ti thu me pi hahahah po pi caj kamomili se ka ngjyren e birres :D
Te shkume lale :):)dhe ki kujdes me ato termometrat ...hahahahahaha
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

devil je per fest sot plako se mu mka shku menja me bo icik rrumpall se u bera kohe qe jam bere i urte :)urdhe ro birren kamarjerja sofres po ta sjell me thuj si te duket nga bosnja e kam sjell vetem per sofren shikoje si e man birren ne menyre perfekte
 

Attachments

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

devil je per fest sot plako se mu mka shku menja me bo icik rrumpall se u bera kohe qe jam bere i urte :)urdhe ro birren kamarjerja sofres po ta sjell me thuj si te duket nga bosnja e kam sjell vetem per sofren shikoje si e man birren ne menyre perfekte
ca thu mer shoko po ku me pihet mo birr mu tashi un du i dopio kamariere :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

hahahaha hahah mjafto ta besh tape se si dihet dhe te del na i gjo se e kan ne gjak kto ate dopio servisin:)
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

hahahaha hahah mjafto ta besh tape se si dihet dhe te del na i gjo se e kan ne gjak kto ate dopio servisin:)
Po mir mer birren spaska nevoj me e majt me dur kjo jepi 1 pip te pakten qe ta arrij hahaha apo e kthen dhe me gjoks hahahaha
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

Po mir mer birren spaska nevoj me e majt me dur kjo jepi 1 pip te pakten qe ta arrij hahaha apo e kthen dhe me gjoks hahahaha
car pipi re kjo ta len ta pish me gjoks cjane kto fjale pa bakshish se po i dhe bakshish ta jep lene se spo te them se mos me terbohesh
mirembrema sofra ckemi o njeshat e durresit:p si jakalove ero mire plako
deno ckemi mire ja tu u mor me kamarjeren e re shife lart mere dhe ti i birre ta sjell ajo
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

pse re ja dalon durrsaku ka lezet :) qe ne te folme e dallon robin e mire
 

Adrenalina

GoC TiR0né
Titulli: Sofra durrsake !

adrenalina :kiss dhe per ty lal ckemi si po ja kalon un ne pergatitje tu qeth floket tu ble rroba jemi per rruge :) dhe 6 dit ne durres viti ri po na pret
cuno, mos u zbukuro shume per ne shqipni se po te majn anej, s'po te lejn me ik mo :D

Kur te shkosh, atij Gjermonit mi boj shume te fala :D

Gjermono kur te vij vet radhen tjeter s'te lej pa te taku :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

cuno, mos u zbukuro shume per ne shqipni se po te majn anej, s'po te lejn me ik mo :D

Kur te shkosh, atij Gjermonit mi boj shume te fala :D
haha jo mi jo se sme mban njeri mu un jam allahu na rujt ku jam tashi sjam pastaj ska qeveri te me mbaje gjermonit me gjithe qef qe i bej te fala un e kom vip ate se kemi dhe kampionatin e birrave duhet me e taku se zben :)
Gjermono kur te vij vet radhen tjeter s'te lej pa te taku :D
Po dhe un mer katunar shijaku jam hahaha
e cna myten katunaret
 

deni_boy

i_embeli
Titulli: Sofra durrsake !

ahahahaha o ero pse re dhe kte na the ti ne na qujte katunar ee:p
ahahaha
ej lale ika une ika se vdiqa per gjum ajde natene mire te gjitheve
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

Ehh kush foli mer amon...
he me cke se katnar jam dhe un ka fushkuqja jam
ahahahaha o ero pse re dhe kte na the ti ne na qujte katunar ee:p
ahahaha
ej lale ika une ika se vdiqa per gjum ajde natene mire te gjitheve
hahhahaha ska gjo se krijon imunitet kshu naten deno
Devil, pse re pri shijaku je ti e si ?
ky o 4 rrugs pranaj bo si i forte mos dolet gjo fis adrenaline :)
 

Adrenalina

GoC TiR0né
Titulli: Sofra durrsake !

he me cke se katnar jam dhe un ka fushkuqja jam

hahhahaha ska gjo se krijon imunitet kshu naten deno


ky o 4 rrugs pranaj bo si i forte mos dolet gjo fis adrenaline :)
aaaaaa fis ishalla jo mo :D po te njoft edhe mund te dalim se un njof shume rob te 4 rruget :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

po ti ke na nji anej se ti je tironse apo je dh eti katunare ka 4 rruget hahaah
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top