• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra durrsake !

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

Nqs e ke me mu ate akulloren mund edhe tja gjesh venin ti e di ti se ku LOL
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

hahahaa o ero paske fillu qerasjet e.:haha:................

ckemi..spo shifkeni portokallin ju??
mu kalimthi mkeni...
klm...............:D

ju befshin mir akulloret..LOL
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

hahahaa o ero paske fillu qerasjet e.:haha:................

ckemi..spo shifkeni portokallin ju??
mu kalimthi mkeni...
klm...............:D

ju befshin mir akulloret..LOL
Mos i shif ti se ske mush moshen LOL LOL LOL
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

mroma mroma
mroma plako si ja ke kalu
Nqs e ke me mu ate akulloren mund edhe tja gjesh venin ti e di ti se ku LOL
cke re ste pelqeu namer ku se sjeni msu me akullore ju ju kam msu keq una me birra merni pini na nji te fresket
 

Attachments

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

hahahaa o ero paske fillu qerasjet e.:haha:................

ckemi..spo shifkeni portokallin ju??
mu kalimthi mkeni...
klm...............:D

ju befshin mir akulloret..LOL
lene se spo i hajefar eakulloret sepse e kana ngatarru shijen e donim me ananas na e beri me kakao e hodhem ja fillum me birra :) e shkrive tu qesh mo
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

lene se spo i hajefar eakulloret sepse e kana ngatarru shijen e donim me ananas na e beri me kakao e hodhem ja fillum me birra :) e shkrive tu qesh mo
Ska faj mer ato lloj AKULLORESH i pelqejn femrave LOL LOL
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

:p..............mua jo iher.............:p

LOL.devil.pastaj vet ja gjete venin ti..sja gjeta un......:haha:
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

:p..............mua jo iher.............:p

LOL.devil.pastaj vet ja gjete venin ti..sja gjeta un......:haha:
Ti sje fare ne muhabet iher se isha tu fol me er-n e zajes per punen e venit apo do me ta tregu dhe ty qe ta kesh kollaj mos te lodhesh tu e gjet? LOL
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

mos u zini pipell jena per qef ktu venin e gjetem e hodha pra ju thash ej ti brazil na qit na i pije tashi si denim
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

Cne qe po zihemi ne mer ? ne po zgjidhnim punen e venit LOL se ishte e interesuar brazili :p
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

flm devil..je shum i disponueshem:p...but keep it to yourself..:D

eri un sjam lal..vij sa me postu...ju qe rrini ktu nxirrini pijet.:D
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

flm devil..je shum i disponueshem:p...but keep it to yourself..:D

eri un sjam lal..vij sa me postu...ju qe rrini ktu nxirrini pijet.:D
Flit shqip me mir se ka dhe nga ato qe nuk kup. :D Un se du jo ce du un thash mos tu donte ty :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

un per anglisht smush hic duhet me bo kurs do e hap teme tashi do bejm pytje do pergjigjen anglisht :) ta msoj dhe una filloj shiu nga talja hahah 1 jave pa pushim na myti anej nga dr si o koha
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

hahaha un sdi gjo qe skuptoni ju...:D

naten tgjithve...kalofshi mir neser..........:ciaoo:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

naten te gjitheve piprra shifna neser :):)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

mirmengjes plako si ja ke kalu a tka shku menja me pi na i gjo :)
 

Linda5

Antar Aktiv
Titulli: Sofra durrsake !

Mirdita DURRSI dhe mirse ju gjeta:)
A ka ndonji ktu me pi ndonje gote raki :pijanec:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

Mirdita DURRSI dhe mirse ju gjeta:)
A ka ndonji ktu me pi ndonje gote raki :pijanec:
mirdita me pi ke plot ktu ke ardh tamom ke sofra pijanecave:) po te ncjerr nji birre ok hajde gezuar
mirdita sofra..ju beft mir dreka..:D
mirdita brazuuuuuuu ckemi rrusho si ja kalon flm sa mbarova buken jam tu plas :) ti hengre ?
 

Attachments

Linda5

Antar Aktiv
Titulli: Sofra durrsake !

mirdita me pi ke plot ktu ke ardh tamom ke sofra pijanecave:) po te ncjerr nji birre ok hajde gezuar


E mir po e di un qe durrsaket jan pijedashesdhe pranej erdha ktu ke ju se vdes me pi icik:pijanec: ...hahahahha...hajt gezuar per ty njeher :gezuar: dhe faleminderit per birren, se ktu me keni mu,nuk ju ndahem..hahahahhah
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra durrsake !

pershendetje Sofra si ju kam :D
braziljania :puc
Angel me fal se dje nuk mujta me honger akullore a ka sot :D veq jo qasi si te djeshit :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top