• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra durrsake !

Status
E mbyllur për postime të tjera.

eldi

trafikante
a vdeksha un per ty po sdu komposto mi lali vetem te kem ty afer dhe me iken gripi nejse hajde neser te ikim ne plazh se jom sheru
o shpirto a te iku gripi?..........:p:p
 

eldi

trafikante
miremengjesi durresiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!
si ma keni bere gjumin???????
pershendetjeje te gjitheve.
 

sec_l

NJERI I THJESHT
mir se ju gjetem durrsi

CoNNecT
Sofra per kete sezon ofron vetem party, sex dhe pije...
E pasur sofra ket vit me sa shof po ku jan :p
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
po lali po sa fillova te vija per ne dr me zuri prap haha
farat i griva ne oren 3 i kam maru dje me cunat tu pi birrahahaha si shpirt 24 ore ne ajer vetem se un kam dhe nji jave haha ta kom kalu
mos m'bo me pre bileten direkt neser :26:
 

CoNNecT

Administrator
Brio sonte me te vertete qe do jete nje nate e paharruar ... besoj se e din?
Nuk po te bej zili, por thjesht po te rikujtoj qe eshte "Play boy party"... Ora 3 e nates do ti gjej te gjithe ne pishine... :D

Nisu, je ne kohe akoma ! :p
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
Brio sonte me te vertete qe do jete nje nate e paharruar ... besoj se e din?
Nuk po te bej zili, por thjesht po te rikujtoj qe eshte "Play boy party"... Ora 3 e nates do ti gjej te gjithe ne pishine... :D

Nisu, je ne kohe akoma ! :p
e mer se do ket me shum çuna ke me ja fut vrapit maje men..
:canna:
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
a ti po qe po ja kaloke mir mes shoqnis
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Pershendetje dhe ty motla si me je ???
C'fare thot Durrsi ime :D
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
durrsi mir fare..po percjell refugjatet,ti nuk erdhe......po pse moj?:)
Une do vi kur ti ulni kostet keshtu nuk do me merni per refugjate LOL LOL LOL
Se ju atje mi ngrini ato cmimet kur vine refugjatet e shkrete qe na zbrasni nga gjepat une te pakten sic do vi do iki LOL LOL LOL LOL
Kismet do vi per 10 ose 15 dite ne shtatore :D
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Une do vi kur ti ulni kostet keshtu nuk do me merni per refugjate LOL LOL LOL
Se ju atje mi ngrini ato cmimet kur vine refugjatet e shkrete qe na zbrasni nga gjepat une te pakten sic do vi do iki LOL LOL LOL LOL
Kismet do vi per 10 ose 15 dite ne shtatore :D
ahahah mos e shaj durrsin ke sofra jon.......:kercim:
mir se te vish :ciaoo:
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
ahahah mos e shaj durrsin ke sofra jon.......:kercim:
mir se te vish :ciaoo:
Une nuk e shaj por keshtu eshte me kujtohet para 4 vj kur dola ne plazhe dhe vajta tek nje dyqan me mamin dhe shitsja i tha mamit time cfare jeni ju zonje Kosvare apo Refugjate ?? LOL LOL LOL
Mami ime jo mi motra jom nga Durrsi ajo ahh ok me fal thashe se mos je KS ose refugjate se do ta ngrija me te than te drejten placken LOL LOL LOL LOL
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Une nuk e shaj por keshtu eshte me kujtohet para 4 vj kur dola ne plazhe dhe vajta tek nje dyqan me mamin dhe shitsja i tha mamit time cfare jeni ju zonje Kosvare apo Refugjate ?? LOL LOL LOL
Mami ime jo mi motra jom nga Durrsi ajo ahh ok me fal thashe se mos je KS ose refugjate se do ta ngrija me te than te drejten placken LOL LOL LOL LOL
e di se ca thua se bleva para 1 jave ate qe kam tek dora ne avatar.dhe tha shitesja kushton 100 leke te reja.i tha mami nuk jemi kosovare ne o shoqe.ajo qeshi edhe tha pastaj 50...
e di un ate pun e di!
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
N'kete menyre ju n'a beni *hustle* neve Kosovareve turp!:p
Une jo nje her lal sepse une vet kur shkoje ne DR me rrjepin nga lekte LOL LOL
E kom vendos heres tjetre kur do shkoje do vej nje kartel

JOM DURRSAKE DEM BABA DEM
LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus

Kurr nuk eshte vone jam i lumtur qe e kuptova me ne fund
:lexim:
Kudo keshtu eshte ketu po te duash te mbyllesh ne nje ishull edhe ti thuash jam i huaj ta japin dhomen 50 euro po ti thuash jam grek ta japin 70 euro nate :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top