• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Beratse..!!

orkidea

θαλασσα
Titulli: Sofra Beratse..!!

Po pse me Sunlight pse merem me mjeksi un eca me do te jap sallate te hash :p un du te maresh kile me se me je dobsu lol
 

SunLiGhT

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ Ʒ
Titulli: Sofra Beratse..!!

Po pse me Sunlight pse merem me mjeksi un eca me do te jap sallate te hash :p un du te maresh kile me se me je dobsu lol
Po duhet te hash ne menyre te shendetshme mi :p, pastaj kur srri ne nje vend nje sekond normal qe sdo shendoshesh :p

Cent mire se Orkidea, po Chika kam frige se ajo kur vjen jep vetem urdhra, un e kam frige vetem i bindem lol
 

cent

Banned
Titulli: Sofra Beratse..!!

Po duhet te hash ne menyre te shendetshme mi :p, pastaj kur srri ne nje vend nje sekond normal qe sdo shendoshesh :p

Cent mire se Orkidea, po Chika kam frige se ajo kur vjen jep vetem urdhra, un e kam frige vetem i bindem lol
Eh te fal orkidea,sa ndjeu tryezen e shtruar erdhi direkt,un thash se nuk ishte ketu :p
Eh chika esht shefe,ashtu esht mesuar ske ci ben.Do i bindemi :p
 

orkidea

θαλασσα
Titulli: Sofra Beratse..!!

Eh te fal orkidea,sa ndjeu tryezen e shtruar erdhi direkt,un thash se nuk ishte ketu :p
Eh chika esht shefe,ashtu esht mesuar ske ci ben.Do i bindemi :p
Shiko me me nxirni namin kote mua per llupse tani lol Mos e kujtoni chiken (shtrigen) se eze lemza ate:p
Hajt per te ngerene Cent do sjellesh meqe erdha une tani ? lol
 

orkidea

θαλασσα
Titulli: Sofra Beratse..!!

Po duhet te hash ne menyre te shendetshme mi :p, pastaj kur srri ne nje vend nje sekond normal qe sdo shendoshesh :p

Cent mire se Orkidea, po Chika kam frige se ajo kur vjen jep vetem urdhra, un e kam frige vetem i bindem lol
shiko mos bej shume naze me mua ti more vesh ... se do me kerkosh pasaj :p
 

cent

Banned
Titulli: Sofra Beratse..!!

Shiko me me nxirni namin kote mua per llupse tani lol Mos e kujtoni chiken (shtrigen) se eze lemza ate:p
Hajt per te ngerene Cent do sjellesh meqe erdha une tani ? lol
hahahahaha esht dhe ne plazh chika,po e nget dhe lemza :p
Solla 3 copa si fillim 1 un 1 ti dhe 1 SunLiGhT se chika s'esht :D

 

SunLiGhT

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ Ʒ
Titulli: Sofra Beratse..!!

Orkidea jo mi si ti sbehen dy se te ishin dy eh... :p
Cent deri pare po flisnim per ushqim te shendetshem, pastaj si ha embelsirat :p
 

cent

Banned
Titulli: Sofra Beratse..!!

Orkidea jo mi si ti sbehen dy se te ishin dy eh... :p
Cent deri pare po flisnim per ushqim te shendetshem, pastaj si ha embelsirat :p
oK se u shtrua tavolina..Te urdherojn te gjithe kush ka uri :p..
P.sMos u zini se ka per te gjithe :p

 

orkidea

θαλασσα
Titulli: Sofra Beratse..!!

Orkidea jo mi si ti sbehen dy se te ishin dy eh... :p
Cent deri pare po flisnim per ushqim te shendetshem, pastaj si ha embelsirat :p
Ncncnncnc aman mi sa naze madhe je,,, po cpaskeni qene ju nga shkodra me :p7
E po mire mi mos ha bej sehir e shif ne kur hame lol
 

SunLiGhT

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ Ʒ
Titulli: Sofra Beratse..!!

Ncncnncnc aman mi sa naze madhe je,,, po cpaskeni qene ju nga shkodra me :p7
E po mire mi mos ha bej sehir e shif ne kur hame lol
E keqe,do e kerkosh te te bej foto po he lol

Ju befte mire ju dyve :)
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Beratse..!!

Cent e ke receten e embelsires qe e solle me lart?... se ma zuri syri :)

SunLiGhT eja nga une ti :p
 

orkidea

θαλασσα
Titulli: Sofra Beratse..!!

Cent e ke receten e embelsires qe e solle me lart?... se ma zuri syri :)

SunLiGhT eja nga une ti :p
Swetie mire se erdhe, po ku ma con mysafiren? Te lutem shume ne shtruam tavolinen per te hec ulu edhe ti ..:)
Vec aman mos ke dhe ti naze si Sunlight se na fike lol
 

SunLiGhT

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ Ʒ
Titulli: Sofra Beratse..!!

Sweetie erdha ku e ke shpine? :p

Orkidea je shume e mire :kiss, (nje kerkese te vogel pa makarona e djathe se nuk i ha :p)
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Beratse..!!

hahahaha SunLiGht po me ca e mba shpirtin ti moj???

@orkidea mire se te gjeta... jo jo pa merak, ha cfardolloj ushqimi une, nuk jam si SunLighT :p

@Cent do e provoj i here :D
 
Top