• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Beratse..!!

Titulli: Sofra Beratse..!!

flm cent....Nami i ka ngel labve meduket :) u beka nami ne berat hahahaha lol
 

cent

...Lontano
Titulli: Sofra Beratse..!!

O Cent qe kur na ka kap kriza ne qe na paske sjelle vec keto lol
Sna ka kapur kriza akoma Orkidea, por esht "dashuria" e pare, dhe e solla per nostalgji..Se shef ti qe po qeras me corona un,se njofim krizen ne ktej lol lol
 
Titulli: Sofra Beratse..!!

ahahahaha Ka lezet,si thot populli, buk djath e hi,ene n'shpi :p
jo re ketu vend tamam,labt na lane tek dera..
 
Last edited:

orkidea

θαλασσα
Titulli: Sofra Beratse..!!

Sna ka kapur kriza akoma Orkidea, por esht "dashuria" e pare, dhe e solla per nostalgji..Se shef ti qe po qeras me corona un,se njofim krizen ne ktej lol lol
Harrove ti qe un vec ushqimin shof lol cme duhen pijet mua :p
Tani po mu hapen syte mua :p
 
Titulli: Sofra Beratse..!!

lol meqe erdha spo vi dur bosh,pershendetje orkidea dhe flm :)

btg_brunello.jpg
 

cent

...Lontano
Titulli: Sofra Beratse..!!

Orkidea te lumshin duart.
Pas dreke merrni 1 luge ,1 gote dhe hani ndonje akullore :D

 

cent

...Lontano
Titulli: Sofra Beratse..!!

Sunrise jan per te gjithe miqt e mi kshu qe dhe ti ben pjese :)
Mire se urdherove ne sofer :)
 

cent

...Lontano
Titulli: Sofra Beratse..!!

O berat ce pate fat o berat more . Pershendetje beratsa :)
Pershendetje Butterfly dhe na fal per vonesen por tashi vijm nga puna ne Beratsit ,diten ska njeri nshpi :p
Merr ndonje biskote mos ki turp. Mire se na erdhe :D
 

Butterfly

Antar Aktiv
Titulli: Sofra Beratse..!!

Flm per biskotat ne dasme tani gjate dites ska njeri neper shpira dmth vime bejme feste dhe ikim ju nuk jeni :p
 

cent

...Lontano
Titulli: Sofra Beratse..!!

Merrni merrni mos kini turp :p
 

Ema1

Antar Aktiv
Titulli: Sofra Beratse..!!

Mirdita komshinj. Me ra rruga nga sofrat shqiptare dhe thashe te hyja dhe tek komshinjte nje vizite por si e ka tradita jone duhet te sjellim dicka atehere po ju sjell llokume.
 

cent

...Lontano
Titulli: Sofra Beratse..!!

Mirdita komshinj. Me ra rruga nga sofrat shqiptare dhe thashe te hyja dhe tek komshinjte nje vizite por si e ka tradita jone duhet te sjellim dicka atehere po ju sjell llokume.
Rrofsh o Ema1, embelsir si llokumja je dhe ti :p
 

Ema1

Antar Aktiv
Titulli: Sofra Beratse..!!

Nga e di ti si jam une?! Komshinjte per keto pune jane per te sjell llokume dhe per te pare filxhanat e kafese. Hajde na bej nje kafe mos perto
 

cent

...Lontano
Titulli: Sofra Beratse..!!

Nga e di ti si jam une?! Komshinjte per keto pune jane per te sjell llokume dhe per te pare filxhanat e kafese. Hajde na bej nje kafe mos perto
Nga e di? E ndjej mo :p lol lol
Kafeeee per te tereeeeeeeeeeeeeee sbehet llaf, fjala jote urdher per mua :p

 

chika

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Beratse..!!

Pershendetje Berati....cent paske sjell kafe vetem per vete:p po sjell disa embelsira un

 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Beratse..!!

Na fryt sot, prej sofer ne sofer kemi shkuar... por kafen do ndalem ta pij ketu :D

Faleminderit cent :)
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Sofra Beratse..!!

Miridita sofer Berati..:)

Cka ka me honger per dreke ktu?..kush ka gatu? :p
 

cent

...Lontano
Titulli: Sofra Beratse..!!

Sweetie haaaaaaaaaaa fryhuuuuu :p :p lol lol
Chika edhe o lali :* un ty
Tuana ka gatu chika sot
 

cent

...Lontano
Titulli: Sofra Beratse..!!

Si kohe me shi & ftoht qe eshte ju ofroj te gjitheve nga nje pjat fasule dhe ciiik ullinj :)
Ju befte mire :D 
Titulli: Sofra Beratse..!!

O cent rrofsh per groshet plako, une nje teke ball kazani doja :)
mka marr malli me verte :p
 
Top