• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

SMS humoristike

Burrelsja

Anëtar i ri
Vendndodhja
Burrel
Titulli: SMS humoristike

Gjithçka mori fund,ne të dy nuk kemi më punë bashkë !
Për këtë u mendova gjatë dhe është vendim i drejtë,të betohem
që s'dua të të shoh më: I THA LEPURI LAKRES DHE E HENGRI!
 

Burrelsja

Anëtar i ri
Vendndodhja
Burrel
Titulli: SMS humoristike

Kush jane politikanet me te medhenj te te gjitha kohrave?
Sytjenat....
Sepse bashkojne te majten me te djathten, ngrene pushtet dhe terheqin popullin.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

.Shoh detin dhe me shfaqesh ti
shoh yjet me shfaqesh ti
shoh qiellin prap ti
dreqi e mori spostohu pak....
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

.E di , e dashur , kur po kaloja prane vitrines se nje dyqani , me shkoi mendja te te ble dicka . Hyra brenda , por kasapi tha : - Me vjen keq , por trute jane mbaruar .
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

S`po kuptoj si eshte problemi me telefonin tend , u perpoqa te te marr por operatori me tha:-Miresevini ne xhungel , majmuni qe kerkoni ndodhet lart ne peme!!!
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

Afrohu !
Mos ki frike !
Uli pantallonat dhe ulu mbi mua , shfryu sa te mundesh dhe kenaqu !!!
E jotja perjete : WC-ja !!! hahahhaha
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

Ej! Jam celulari yt!
Doja te vetem te dilja nga xhaepi.
Ka nje arome te pa durueshme.

Mos te kan ardhur gje ato?!?! hahahhaha
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

Kur te shoh ty

Kur te shof ty, me kujtohet helena e Trojes.
Kur te shof ty, me kujtohet Kleopatra.
Kur te shof ty, me kujtohet Merlin Monroe
PO pse mi shpirt, ti me kujton te gjitha k*rvat
e historise?
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

Pershendetje. Un jam nje virus qe po kerkoj numra femrash
tek celulari juaj: Kerkim .. Kerkim.... Kerkim... Rezultati: asnje femer nuk u gjet

KONKLUZIONI: Ju jeni pederast!
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

Cunat jan si banjo publike.....
Te mirat jan te zena, ato te mbeturat jan plot
me m...!
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

180% e grave jane kundra marteses!
Sepse nuk ja vlen te blesh gjithe derrin per 60 gr salcice
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

Kur me kujtohesh ti..
Nuk ha dot mengjez

Kur me kujtohesh ti..
Nuk ha dot dreke

Kur me kujtohesh ti
Nuk ha dot as darken

As gjumi naten nuk me ze
...se me hajet buke...
 
Top