• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

SMS humoristike

Burrelsja

Anëtar i ri
Titulli: SMS humoristike

Gjithçka mori fund,unë dhe ti nuk kemi më punë bashkë !
Për këtë u mendova gjatë dhe është vendim i drejtë,të betohem
që s'dua të të shoh më: I THA LEPURI LAKRES DHE E HENGRI!
 

Burrelsja

Anëtar i ri
Titulli: SMS humoristike

Kush jane politikanet me te medhenj te te gjitha kohrave?
Sytjenat....
Sepse bashkojne te majten me te djathten, ngrene pushtet dhe terheqin popullin.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

.Shoh detin dhe me shfaqesh ti
shoh yjet me shfaqesh ti
shoh qiellin prap ti
dreqi e mori spostohu pak....
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

.E di , e dashur , kur po kaloja prane vitrines se nje dyqani , me shkoi mendja te te ble dicka . Hyra brenda , por kasapi tha : - Me vjen keq , por trute jane mbaruar .
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

S`po kuptoj si eshte problemi me telefonin tend , u perpoqa te te marr por operatori me tha:-Miresevini ne xhungel , majmuni qe kerkoni ndodhet lart ne peme!!!
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

Afrohu !
Mos ki frike !
Uli pantallonat dhe ulu mbi mua , shfryu sa te mundesh dhe kenaqu !!!
E jotja perjete : WC-ja !!! hahahhaha
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

Ej! Jam celulari yt!
Doja te vetem te dilja nga xhaepi.
Ka nje arome te pa durueshme.

Mos te kan ardhur gje ato?!?! hahahhaha
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

Kur te shoh ty

Kur te shof ty, me kujtohet helena e Trojes.
Kur te shof ty, me kujtohet Kleopatra.
Kur te shof ty, me kujtohet Merlin Monroe
PO pse mi shpirt, ti me kujton te gjitha k*rvat
e historise?
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

Pershendetje. Un jam nje virus qe po kerkoj numra femrash
tek celulari juaj: Kerkim .. Kerkim.... Kerkim... Rezultati: asnje femer nuk u gjet

KONKLUZIONI: Ju jeni pederast!
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

Cunat jan si banjo publike.....
Te mirat jan te zena, ato te mbeturat jan plot
me m...!
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

180% e grave jane kundra marteses!
Sepse nuk ja vlen te blesh gjithe derrin per 60 gr salcice
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

Kur me kujtohesh ti..
Nuk ha dot mengjez

Kur me kujtohesh ti..
Nuk ha dot dreke

Kur me kujtohesh ti
Nuk ha dot as darken

As gjumi naten nuk me ze
...se me hajet buke...
 
Top