• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Skënderbeu lëviz në merkato, nënshkruan braziliani Junior.

Delirium

Route 66 🚜
Skënderbeu kërkon të plotësojë sa më shpejt kontingjentin që do të ketë në dispozicion trajneri Andrea Agostineli për sezonin e ri. Ndaj drejtuesit e klubit korçar po mbyllin sa më shpejt marrëveshjet me futbollistët me të cilët kanë qenë në negociata.

13882660_1085737038130683_300566697307499171_n-470x349.jpg
I pari është një përforcim për sulmin dhe vjen nga kampionati kosovar i futbollit. Bëhet fjalë për brazilianin Sergio Junior, i cili në sezonin e kaluar ka veshur fanellën e Hajvalisë, duke qenë ndër lojtarët më të spikatur të Superligës së Kosovës. Konfirmimi i marrëveshjes me të ka ardhur nga klubi korçar nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale

1.jpg

“Sergio Junior do të jetë lojtari më i ri i skuadrës së Skënderbeut. Klubi ka arritur akordin me sulmuesin brazilian i cili ka mbërritur në ‘Tropikal Resort’ dhe të hënën do i bashkohet grupit në përgatitje. Sergio Junior luan si mesfushor i avancuar, ose sulmues i dytë dhe sezonin e shkuar ishte lojtari më i spikatur i nënkampionëve të Hajvalisë në kampionatin kosovar”, shkruhej në këtë njoftim, ku nuk bëhej e ditur nëse transferimi ishte kryer me akord mes klubeve apo nëse korçarët kishin paguar për kartonin e tij.

Ndërkaq, korçarët vazhdojnë kërkimin për futbollistë të tjerë cilësorë dhe janë në bisedime me lojtarë të ndryshëm sidomos për të përforcuar repartin e mbrojtjes, nga ku janë larguar Vangjeli dhe Arapi. /panorama - sport /
 
Top