• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Skandal

Hera

Βιβλίο φάγος
Vendndodhja
Athine
Nc. Sthashe ate. Barbaria e kthyer me barabari seshte drejtesi. Krimineli kthehet ne viktime e dhunuesi behem ne.
Mendoj se gabon ..se vetem ne viktime nuk kthehet .....por dhe duhet paguar me monedhen qe duhet ...dy duar per nje koke si
Thone ....por cdo person shprehet si te doje
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Mendoj se gabon ..se vetem ne viktime nuk kthehet .....por dhe duhet paguar me monedhen qe duhet ...dy duar per nje koke si
Thone ....por cdo person shprehet si te doje
Po une spo gjykoj cfare the. Eshte mendimi i pare qe i vjen ne mendje gjithkujt. Sepse eshte dicka jashte ordineres.


Une thjeshte po mendoj nje Hera..qe pret mishra njeriu e ver aty kripe dhe pyeta. Aq.
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Vendndodhja
Athine
Po une spo gjykoj cfare the. Eshte mendimi i pare qe i vjen ne mendje gjithkujt. Sepse eshte dicka jashte ordineres.


Une thjeshte po mendoj nje Hera..qe pret mishra njeriu e ver aty kripe dhe pyeta. Aq.
Dhe vertet do e beja ne keto lloj njerezish sdo kisha meshire ....ndoshta ngaqe jam ateiste dhe sdi cdo thote zoti fal
 

iluzion

maybe
Sesht hera e par dhe sdo jet as e fundit
Psikopat te till jan per tu mbyllur
Dhe tredhur komplet
Rujna zot nga hajvaner te till
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Nuk di nëse është e vertete dhe nuk e pashe videon, por ne çdo vend nodhin gjera te tilla.
Kriminalitet e çrregullime nga me te ndryshmet, ka kudo.
Nuk eshte Shqiperia vendi qe ka perqindjen me te larte per keto gjera.
 
Top