• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sikur....

Ivy

.......
Jeta jote varet nga fragmentet e tua e cdo fragment prodhon dicka te re.. nuk kufizohet veten ne dicka por ne teresi. Definisht ti sje ne gjendje ta ndryshosh por vetem ta mohosh.
Sa bukur kam fol 😲
Ska te bej me filozofine e jetes komenti Rid.Tema
Eshte sikur te ishit e kunderta e asaj qe jeni ne gjini,do e deshironit apo jo.Kam thene jo dhe kam sjelle vetem nje arsye pse sdo doja te isha.
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Ska te bej me filozofine e jetes komenti Rid.Tema
Eshte sikur te ishit e kunderta e asaj qe jeni ne gjini,do e deshironit apo jo.Kam thene jo dhe kam sjelle vetem nje arsye pse sdo doja te isha.
po pse IV pse... a jemi e kunderta cka jemi ne momente te caktuara kur dhe vet impakti me propozon nga kjo teme? E kupton ku po shkon kjo bote > per shele :p
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
@Ivy dhe dicka tjeter.Sikur te isha une femer si ty do e pranoa Ridexxin ne gjirin tim .. do e ushqeja do e perkedhelja si macok.. por ja se sbehem dot e kam fatin e keq te jem ky qe jam... Shyqyr qe kam Desen.. ajo di te me tratoje.. Jam macoku i preferuar i saj :p
 
 • Haha
Reactions: Ivy

Arfenilla

Themelues i Forumit
Vertet dot deshiroja te jem mashkell per 1muaj..me shum jo..
 
Private conversations
Help Users
  Top