• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sikur....

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Po te isha mashkull?
Mu kujtua libri "sikur te isha djale"
Sbesoj se do beja namin ,si rob i qete qe jam do vegjetoja :p
 
Do justifikohesha me ate thenien qe keni aq shum qef "It's a boy"


Ps: mashkull te shenjes luan me ashendent luan noooooo kurr ne bot! Larg larg
Me mir vras veten 😂
 

Hope

◕‿◕
po sikur te jem 1 femer sexy ? :D

kto lloj turbulencash mendore eshte disiplina e shkences qe une po studioj momentalisht.
Si quhet tamam cfare studion ti?

Sa per temen, nuk me ka shkuar mendja sepse jam mire si jam. Nuk besoj qe do isha nje mashkull tamam, duke e ditur sa sensibel jane meshkujt :p
Nje gisht ti dhembi, fol cik shpejto ambulancen :))
 

Ivy

.......
Absolutisht jo!
Sdua te ndalem asnje sekonde ne ndonje fragment apo moment ne jeten e femres vec se smund te rri pa permend ,dhenien e nje jete nga trupi jot.
Definitivisht kurre.
 

London

carpe diem
Falem 5here ndit jam mashkull lol me pa ken femen kush edi qa kisha ba 🤣🤣🤣🤣
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Absolutisht jo!
Sdua te ndalem asnje sekonde ne ndonje fragment apo moment ne jeten e femres vec se smund te rri pa permend ,dhenien e nje jete nga trupi jot.
Definitivisht kurre.
Jeta jote varet nga fragmentet e tua e cdo fragment prodhon dicka te re.. nuk kufizohet veten ne dicka por ne teresi. Definisht ti sje ne gjendje ta ndryshosh por vetem ta mohosh.
Sa bukur kam fol 😲
 
Private conversations
Help Users
    Top