• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sikur....

Boreas

Advanced
Do ju kishte shkuar mendja ndonjehere se si do ishte jeta juaj sikur te kishit lindur gjini te kunder nga ajo qe jeni tani?

Jam duke kryer nje eksperiment ne lidhje me steriotipet gjinore prandaj dhe ndodhem ketu ne forum.
 
Do ju kishte shkuar mendja ndonjehere se si do ishte jeta juaj sikur te kishit lindur gjini te kunder nga ajo qe jeni tani?

Jam duke kryer nje eksperiment ne lidhje me steriotipet gjinore prandaj dhe ndodhem ketu ne forum.
Te them vetem qe je me fat qe je mashkull
se tani do ishe ne dhomen time ...
 

Vvetoni

Larguar
Do te doja te isha femer se paku per 24 ore, edhe pse kjo nuk eshte e mundur. Pse do thoni ju?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Nuk me pelqen ne asnje skaj te endrres te jem mashkull.
Por nese do isha,e sigurte qe do isha nje mashkull finsik dhe i dashur ,per dashurin qe do zgjidhja si dashurine e jetes. kaq. :p
 
M

Morfina

Nese vertet e nise temen per te mare info dhe per te studiuar ashtu sic the ti, atehere duhet ta kishe shtjelluar pak me shume qe ne fillim. Eshte pak e vaket si postimi i pare qe bere po ashtu dhe titulli :).
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Nese do isha djale me kete karakter qe kam do kisha arritur akoma me shume ne aspektin profesional!
Ne rrafshin personal mjere gocat! 😂 do u zinin per mua 🤣😂😂😂
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
po
Nese vertet e nise temen per te mare info dhe per te studiuar ashtu sic the ti, atehere duhet ta kishe shtjelluar pak me shume qe ne fillim. Eshte pak e vaket si postimi i pare qe bere po ashtu dhe titulli :).
ca studimi mi. studimi ka questionner te listuara me alternativa dhe open questions. studim forumor do jete 😁😁
 

Hera

Antarë i Respektuar
Sikur te behej deti kos ......sdo kishte luge per te blere
 
M

Morfina

po

ca studimi mi. studimi ka questionner te listuara me alternativa dhe open questions. studim forumor do jete 😁😁
Perderisa e nisi seriozisht, meriton edhe prgj serioze. Cdo teme eshte bere corap sepse kur sna konvenon ja fusim nje hahahah 😊.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Perderisa e nisi seriozisht, meriton edhe prgj serioze. Cdo teme eshte bere corap sepse kur sna konvenon ja fusim nje hahahah 😊.
Te faleminderit per sqarimin. Une mendimin tim serioz e kam dhene ne komentin e pare! por dhe ky i dyti eshte po ashtu serioz sepse ka brenda 2 metoda te pyetesorve.
 
M

Morfina

Nuk ishte sqarim e dashur thjesht kendveshtrim dhe ndarje mendinesh. 😊
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Une tu qene femer jom cik manjakse, e lere t isha mashkull. Nomin lale do beja nooomin lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Nuk ishte sqarim e dashur thjesht kendveshtrim dhe ndarje mendinesh. 😊
nuk ishte ndarje mendimi se nuk diskutuam gje. Ti the qe kur nuk na konvenon tema i fusim nje "hahaha". Une s'pata qeshur fare. Po nejse se nuk u be nami jo :)

@Lucifer are you happy with my answer? hope it ll help u somehow in ur research 😋
 
M

Morfina

nuk ishte ndarje mendimi se nuk diskutuam gje. Ti the qe kur nuk na konvenon tema i fusim nje "hahaha". Une s'pata qeshur fare. Po nejse se nuk u be nami jo :)

@Lucifer are you happy with my answer? hope it ll help u somehow in ur research 😋
Kur nuk na konvenon thash po, ama futa e veten perndryshe do kisha thene kur sju konvenon. Bej dallimin. 😊
 

Boreas

Advanced
nuk ishte ndarje mendimi se nuk diskutuam gje. Ti the qe kur nuk na konvenon tema i fusim nje "hahaha". Une s'pata qeshur fare. Po nejse se nuk u be nami jo :)

@Lucifer are you happy with my answer? hope it ll help u somehow in ur research 😋
nuk eshte as research

ajo qe duhet te besh eshte te me pershkruash se si do ishte jeta jote po te ishe mashkull jo femer.

mundesisht pa bere shume pyetje
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
nuk eshte as research

ajo qe duhet te besh eshte te me pershkruash se si do ishte jeta jote po te ishe mashkull jo femer.

mundesisht pa bere shume pyetje
m'fal. paske shkrujt eksperiment jo research. Jo une tani po dal nga tema. 🤗
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Nganjehere prinderve te mi u them..mund te isha edhe gay ,po te kisha lindur cun
Ose ndonje tip qullsi
Por duke pare karakterin tim do isha harbuar fare.
Sex droge & rock :p
 
Private conversations
Help Users
    Top