• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si te masesh numrin e sutjenave !

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる

1. Ne radhe te mare duhet te matesh tamam aty ku mbaron gjoksi
2. Hapi i 2 eshte te masesh pjesen plot e gjoksit, pak a shume ne gjysemn e distances.
3. Ne tabelin e me poshtem shikoni nje her ku bie numri qe matet ne Hapin nr 1 , pastaj ku ndodhet numri nga hapa nr2 dhe shikoni ku takohen. Nr qe e gjetet ku takohen ato 2 hapa eshte dhe nr i sutietin qe keni:)

Click mbi foto qe te zmadhohet!
re_ybody_bra_tma_guide_tbl.jpg
 

baby-angel

Thpilt
Per cilin vend behet fjale ketu Sweet? Se me sa kam vene re ka numra te ndryshem ne shtete te ndryshme. :)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
tretedy E me doli mua:D
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
interesont kjo gjo, momentalisht spo muna me mat se spo gjaj metrin veq sdi pse her 2 her 3 kom mizuren...varet besoj edhe pej marimit t'sutienit + qe disa shitsa edhe rrejn per sa i perket mizurave, mu prsh niher mka ra tamon edhe njo nr 4 edhe pse kshtu pej natyres nuk jom nr 4, bohh...kuptohet po flas per mizurat qe ka ktu n'It, nuk di nqs nga ant e juve jon te njejta..
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Pasi ta masni, mesoni ti jepni edhe "krenari", koken lart jo poshte ok :D

Se nuk ka me shume rendesi permasa sesa qendrimi sipas meje.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Pasi ta masni, mesoni ti jepni edhe "krenari", koken lart jo poshte ok :D

Se nuk ka me shume rendesi permasa sesa qendrimi sipas meje.

Yesssssss...:D:D:D:D
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
O Sweety kjo perllogaritja keshtu behet ne USA me duket,se ketu ne It i kemi me 1,2,3, e kshtu me rradhe..

Une personalisht jam krenare per 0.5 time...:D :D
 

eldi

trafikante
kush me i vogli ate me rekomandoni.,....
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: Si te masesh numrin e sytjenave !

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=VQ7b239KpA8]YouTube - Bra Size - How To Measure Your Bust[/ame]
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Titulli: Si te masesh numrin e sytjenave !

Un kam nje taktik efikase per te mizuruar gjoksin e nje femre , me mjafton ti kap me duar :p leht kutpohet , mos u firksoni e arrij te gje se ca numri jan :D
Ndonjera don te me provoje
:D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Si te masesh numrin e sytjenave !

:p
Un kam nje taktik efikase per te mizuruar gjoksin e nje femre , me mjafton ti kap me duar :p leht kutpohet , mos u firksoni e arrij te gje se ca numri jan :D
Ndonjera don te me provoje
:D

tashi o me ke vjell stilin o qeke dhe ti cun i shkathet haha
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si te masesh numrin e sytjenave !

sa intenditori paskemi ketu eeeeee :D :D puna mbar :p

sweets me ksi numra skam kuptuar kurr gje..hajde zavendsoj me 1.2.3.4....
 

Tema te Ngjashme

Top