• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si te besh te lumtur nje femer?

Gabri3l

To be continued..
jan shum pak gjera ce kerkon femra te jet e lumtur ta rrespektosh ndonje suprize sa do e vogel .kjo do te thote ce mendon per te .!
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Te lejosh te behet gjithcka sipas planit te saj😈
 

DeliriumMind

Boulevard of broken dreams.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Jemi te gjitha ndryshe...
Mund te them cme ben mu te lumtur
Te shof dike drejt per drejt ne sy per te lexuar brenda saj/tij dhe mund ta bej dhe per nje koh shum te gjat.

Nese heq syt perpara dhe prish komunikimin, aty kuptoj qe sme ben te lumtur.
 
Top