• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si te besh te lumtur nje femer?

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Si te besh te lumtur nje femer?

Ku knaqen femnat i her,gjithmone ju mungon dicka lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Just say yes to everything she requests! She will be happy, you will be happy everybody will be happy! Seriozisht e kam! Te pakten per mua funksionon 100% :lol:
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Lumturia nuk qendron tek ne . Lumturin e gjene ajo ne veteveten e vete po duke u be shkak ne !
 
Top