• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si te besh te lumtur nje femer?

E3

Anëtar i Nderuar
Per ta bere nje femer te lumtur duhet te jesh:

 1. shok i mire
 2. i dashur
 3. vella
 4. baba
 5. mesues
 6. kuzhinier
 7. hidraulik
 8. mekanik
 9. stilist
 10. sexolog
 11. gjinekolog
 12. psikolog
 13. psikiater
 14. terapist
 15. i organizrar
 16. baba i devotshem
 17. sh i paster
 18. atletik
 19. simpatik
 20. i kujdesshem
 21. i zgjuar
 22. te kete fantazi ( krijimtari )
 23. i embel
 24. i forte
 25. i kuptueshem
 26. tolerant
 27. i matur
 28. ambicioz
 29. i afte
 30. guximtar
 31. i vendosur
 32. i besueshem
 33. i respektuar
 34. i pasionuar
 35. komplimentues ( por jo sa per ta cuar ne krevat )
 36. nje qe di te bej pazarin
 37. nje qe s perhap probleme
 38. jo te behet peshe
 39. nje qe nuk sheh te tjeret
 40. dhe nrml skishte si te mungonte i pasurNe te njejten kohe duhet te beje kujdes :

 1. Te mos jete xheloz,por jo dhe i painteresuar fare
 2. Te shkoi mire me familjen e tij por jo ti dedikoje me shume kohe atyre se asaj
 3. Ti lesh gjithmone vend qe te marre fryme asaj,por te tregohet i kujdesur per vendet qe shkon


Gjithashtu shume e rendesishme eshte mos te harrosh asnjhere datat e
 1. Pervjetorit ( takimi pare,puthja e pare,fejesa etj )
 2. Diplomes
 3. Emrit ( dita e emrit)
 4. Mestruacionet


-------------------------------------------------------------
Fatkeqesisht edhe te shikosh me shume vemendje te gjitha qe sa u shkruan me lart asnjhere nje femer sdo arrije lumturine e saj 100 % se mund te ndihet e fundosur nga nje jete perfekte qe po e mbyt dhe te iki me shk... e pare qe i del para


Si te besh te lumtur nje mashkull???

Mos i ca tr...

 

hax0r

The IRC Master
Pe: Si te besh te lumtur nje femer?

e bukur kjo :)
 

LoSsT

VIP
Pe: Si te besh te lumtur nje femer?

Tamom mos i ca Bukurosh`pip`in
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si te besh te lumtur nje femer?

Tek filmi "P.S. I Love You":

Daniel: Cfare duan femrat? Spo arrij t'a gjej. Duan qe t'i pyesim, nuk duan qe t'i pyesim; duan te bejme ne levizjen e pare, nuk duan te bejme ne levizjen. Na duan lart, na duan poshte; duan te perdorim produkte per flokun, nuk duan te perdorim produkte per flokun. Cfare doni ju o njerez?
Holly: Do te them, por do me premtosh qe nuk te thash une.
Daniel: Betohem.
Holly: Eshte sekret. Gati?
Daniel: Po.
Holly: (me ze te ulet) Ne nuk e kemi idene se cfare duam.
Daniel: E dijaaaaa!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Si te besh te lumtur nje femer?

hahahahahahahahahaha.......
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Si te besh te lumtur nje femer?

Per ta bere nje femer te lumtur duhet te jesh:

 1. shok i mire
 2. i dashur
 3. vella
 4. baba
 5. mesues
 6. kuzhinier
 7. hidraulik
 8. mekanik
 9. stilist
 10. sexolog
 11. gjinekolog
 12. psikolog
 13. psikiater
 14. terapist
 15. i organizrar
 16. baba i devotshem
 17. sh i paster
 18. atletik
 19. simpatik
 20. i kujdesshem
 21. i zgjuar
 22. te kete fantazi ( krijimtari )
 23. i embel
 24. i forte
 25. i kuptueshem
 26. tolerant
 27. i matur
 28. ambicioz
 29. i afte
 30. guximtar
 31. i vendosur
 32. i besueshem
 33. i respektuar
 34. i pasionuar
 35. komplimentues ( por jo sa per ta cuar ne krevat )
 36. nje qe di te bej pazarin
 37. nje qe s perhap probleme
 38. jo te behet peshe
 39. nje qe nuk sheh te tjeret
 40. dhe nrml skishte si te mungonte i pasurNe te njejten kohe duhet te beje kujdes :

 1. Te mos jete xheloz,por jo dhe i painteresuar fare
 2. Te shkoi mire me familjen e tij por jo ti dedikoje me shume kohe atyre se asaj
 3. Ti lesh gjithmone vend qe te marre fryme asaj,por te tregohet i kujdesur per vendet qe shkon


Gjithashtu shume e rendesishme eshte mos te harrosh asnjhere datat e
 1. Pervjetorit ( takimi pare,puthja e pare,fejesa etj )
 2. Diplomes
 3. Emrit ( dita e emrit)
 4. Mestruacionet


-------------------------------------------------------------
Fatkeqesisht edhe te shikosh me shume vemendje te gjitha qe sa u shkruan me lart asnjhere nje femer sdo arrije lumturine e saj 100 % se mund te ndihet e fundosur nga nje jete perfekte qe po e mbyt dhe te iki me shk... e pare qe i del para


Si te besh te lumtur nje mashkull???

Mos i ca tr...
Pak te ekzagjeruara me duken.. sidomos kjo e mestruacioneve LOL
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Si te besh te lumtur nje femer?

te mira keshillat,..LOL..
gjithesesi te lumtur ste ben askushe ne bote,.po nuk qeme te lumtur brenda vetevetes,.lumturia eshte hipotez personale pastaj lehtesishte e plotesueshme,.dhe nga tjetri qe ke afer..
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Si te besh te lumtur nje femer?

Shume paski vene une disa dua...sidomos nje kuzhiner :D
(por edhe te tj sbejne dem LOL)
Persa i takon datave.. une nuk i mbaj mend, gjithmone i mban mend ai tjetri :D
 

MasteR

I'm offline
Pe: Si te besh te lumtur nje femer?

Hmmm me duken pak ata gjera me kto femrat e sotme :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Si te besh te lumtur nje femer?

Bonja rrafsh !
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Si te besh te lumtur nje femer?

Meshkujt kane ardhur mbi toke te vuajne ( nga keto femrat e poshtra qe kerkojne kaq shume per nje cop lumturie!).
Thoni dhe ju...sjane per te ardhur keq?:p

ps: sh e shkurter lista, duhen dhe ca cilesi te tjera:)
 

GLOOM

Catch me if you can...

DeliriumMind

System Error
Pe: Si te besh te lumtur nje femer?

gjeja qe me ben te lumtur eshte qe me mu zbraz nervat dhe nuk kontrollon fjalet por kur sjam un sbaton keshillat e mia :)
kjo do te thot qe i jep rendesi fjaleve te mia <3
 

ZHIGO

wish me well...
Pe: Si te besh te lumtur nje femer?

sa mosmirnjohse ju femnat o dliro,,

shife sa pak kerkojm ne fundja , sic thot me lart glumi "kenaqemi me pak" ,, un jam i zakonit qe ti shofim anen pozitive te gjonave ,, dmth me pak fjal ka me pak sforco nga ana juj apo jo ? lol veçse shtoji pak ata gjana siç the ke tema tjeter , tip femre qe i bo te gjitha , hekuros ,palos , shplureros , sekseros ...

kupton...kto i boni per vete,, se duhen bo , dmth te gatush ect...
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Si te besh te lumtur nje femer?

Mos doje te thoje qe kenaqeni me pak?...
Ajo ishte loje fjalesh... :p
Te paket jane ata njerez qe kenaqen me pak..njeriu ne natyre eshte mosmirenjohes edhe i pa ngopur, nuk kenaqet kollaj me ato qe ka (femra e meshkuj bashke) :(
 

sensuu

sweet
Titulli: Si te besh te lumtur nje femer?

hahahah sa me pak te dish aq me e lumtur je:p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Si te besh te lumtur nje femer?

Ajo ishte loje fjalesh... :p
Te paket jane ata njerez qe kenaqen me pak..njeriu ne natyre eshte mosmirenjohes edhe i pa ngopur, nuk kenaqet kollaj me ato qe ka (femra e meshkuj bashke) :(
Epo atehere sjemi te thjeshte asnjera pale....Lere se tani po na shfaqni dhe ju komplekse,e neve vec si ne ''histori'' na ka mbet qe nuk kenaqemi kurr....
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Si te besh te lumtur nje femer?

Epo atehere sjemi te thjeshte asnjera pale....Lere se tani po na shfaqni dhe ju komplekse,e neve vec si ne ''histori'' na ka mbet qe nuk kenaqemi kurr....
Mos u hidh nga njera teme ne tjetren.. Qe jeni komplekse si krijesa jeni! :p
Para ca kohesh qe postuar edhe nje studim se meshkujt jane me te parashikueshem se femrat, kjo eshte nje nga shembujt qe femrat jane me komplekse (pergjithesishte) ose shembulli qe ka dhene me lart KarameleZana. :p
Per thjeshtesi besoj qe ndryshon nga personi ne person e seshte mire te besh pergjithesime. Ai/Ajo qe eshte i/e kenaqur me pak ose me ato qe ka eshte person i/e lumtur. :)

@Elushe Edhe ti na dole materialiste?? :p
 
Last edited:

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Si te besh te lumtur nje femer?

Mos u hidh nga njera teme ne tjetren.. Qe jeni komplekse si krijesa jeni! :p
Para ca kohesh qe postuar edhe nje studim se meshkujt jane me te parashikueshem se femrat, kjo eshte nje nga shembujt qe femrat jane me komplekse (pergjithesishte) ose shembulli qe ka dhene me lart KarameleZana. :p
Per thjeshtesi besoj qe ndryshon nga personi ne person e seshte mire te besh pergjithesime. Ai/Ajo qe eshte i/e kenaqur me pak ose me ato qe ka eshte person i/e lumtur. :)

@Elushe Edhe ti na dole materialiste?? :p
Spo hidhem nje vend po rri:D...

Meqe thjeshtesia varion nga personi atehere ku e pe ti qe meshkujt jane me te thjeshte??...Vertet qe ndoshta mund te jemi me komplekse,por per gjera te cilat neve na ecen truri ne shume veprime ne te njejten kohe...Kjo nuk perben kompleks,se spo dua te them qe keni ju komplekse te kuptoni neve:p
 

Elushe

Vogëlushe
Pe: Titulli: Si te besh te lumtur nje femer?

@Elushe Edhe ti na dole materialiste?? :p
S'kane thene kot "diamonds are forever". Ne, femrat, si qenia delikate qe jemi, kemi nevoje per perkujdesje dhe siguri. Nuk ka asgje me te sigurt sesa diamantet :--P

p.s. Gezuar Vitin e Ri, shendet e mbaresi :kiss
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Si te besh te lumtur nje femer?

Spo hidhem nje vend po rri:D...

Meqe thjeshtesia varion nga personi atehere ku e pe ti qe meshkujt jane me te thjeshte??...Vertet qe ndoshta mund te jemi me komplekse,por per gjera te cilat neve na ecen truri ne shume veprime ne te njejten kohe...Kjo nuk perben kompleks,se spo dua te them qe keni ju komplekse te kuptoni neve:p
Boboo..Gloom, po te thashe qe ajo "thjeshtesia" qe perdora per meshkujt qe loje fjalesh. Ju ti nxirrni nga hundet shakat :p
Puna e kompleksitetit..eshte cikez e ngaterruar. Besoj se kompleksiteti vjen me shume sepse femra eshte me emocionale ne dhenien e pergjigjeve sesa mashkulli.
Jo te gjithe jane te afte te kuptojne te tjeret..dikush me shume dikush me pak. Sbesoj se varet nga gjinia po me shume nga karakteri :)
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Si te besh te lumtur nje femer?

S'kane thene kot "diamonds are forever". Ne, femrat, si qenia delikate qe jemi, kemi nevoje per perkujdesje dhe siguri. Nuk ka asgje me te sigurt sesa diamantet :--P

p.s. Gezuar Vitin e Ri, shendet e mbaresi :kiss
Ajo shprehje ka dale rreth viteve 1930 nqs nuk gabohem per reklamim te shitjeve te stolive. Nejse histori me vete.
Besoj se edhe floriri seshte keq nqs do siguri :p
Gezuar edhe ti edhe familja juaj per shume vjet..pac shendet, mbaresi e lumturi ne vitet e ardhshem :)
 

BeniT

Donatorë
Titulli: Si te besh te lumtur nje femer?

Ndonje lek ne xhep dhe je n e rregull me to :p se edhe Cek kane frike me marr se kane se m os jane bosh, leku ne dore dhe i permbledh te gjitha ata pikat me siper.
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Titulli: Si te besh te lumtur nje femer?

"diamonds are forever"
Ndersa une do thoja "diamonds are a girl's best friends"... Sepse jane ne fakt!!! lol

Beni, nuk eshte e vertete... Une psh nuk dua shume... ca karta dhe me mjaftojne e me teprojne :)

Edhe meshkujt kane shume teka, po une per mos ta kthyer temen ne cuna vs goca, po them qe njeriu asnjehere nuk kenaqet...
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Si te besh te lumtur nje femer?

Sa komplekse jemi e ne femrat ndonjehere...kerkojme qiqra ne hell..

Une per vete si dua ter keto..Mjafton te jete i mire per syte e mi..
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si te besh te lumtur nje femer?

A duhet ndjekur ndonje kurs , ndonje shkolle per te gjitha keto profesione ?!
Nese femra seposedon vete lumturin , mashkulli edhe engjell qoft sdo te arrij ta bej te lumtur nje femer te tille !
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Si te besh te lumtur nje femer?

Pse gjith ajo liste? Thjesht te jene dakort me cdo gje qe thote/kerkon femra edhe jemi ne rregull....me i llaf mos t'na kundershtojne. :p
 
Top