Si te beni te lumtur nje grua!

Xhelozi

Staf në FV.AL
/me merr nje laps e leter dhe nis te shkruaj per 100 piksh por harrova tju pys ju femrave

E keni mendu najher se si t'na beni t'lumtur neve se gjithmon kerkoni tju bejm ju te lumtura ?!
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
SI TE BENI TE LUMTUR NJE GRUA:

Në të vërtetë nuk është shumë e vështirë, por ... për ta bërë një Grua të lumtur, një burrë thjesht duhet të jetë:

1. Një mik
2. Një shok
3. Një dashnor
4. Një baba
5. Një vëlla
6. Një mësues
7. Një kuzhinier
8. Një elektricist
9. Një hidraulik
10. Një mekanik
11. Një terapist masazhesh
12. Një super fotograf
13. Një stilist
14. Një seksolog
15. Një gjinekolog
16. Një psikolog i mirë
17. Një shfarosës i dëmtuesve(dizinfektues)
18. Një mjek
19. Te mund të lexojë yjet
20. Një dëgjues i shkëlqyeshëm
21. Një organizator
22. Një baba i mirë
23. Shumë i pastër, aromatik dhe i rregullt
24. Simpatik
25. Atletik
26. I ndjeshëm
27. Kujdesshem
28. Të sinqertë
29. Inteligjente
30. Argëtim
31. Krijues
32. Bujar
33. I fortë
34. Gjithëpërfshirës
35. Tolerant
36. I matur
37. Ambicioz
38. Pasionant
39. Trim
40. I vendosur
41. I respektueshëm
42. I besueshëm
43. Me mendime
44. Ta surprizoje me te papritura (shënime dashurie, udhëtime, dhurata të vogla, të mesme dhe të mëdha)
45. Gallant
46. Spontan
47. I ftohtë
48. të bëjë shumë përkëdhelje dhe të ndahet nga seksi
49. Te dëgjoje gruan me kujdes dhe pa e ndërprerë atë
50. të gjejë dhe dërgojë mesazhe dashurie
51. Sigurisht që ta bëj atë të qeshë.

Pa harruar të:

52. Të dish si të menaxhosh ndryshimet e humorit dhe cunamet emocionale: cikli para-pas-post-post
53. Jepni hua veten për të ngrënë gjithçka që gruaja përgatit me shije dhe klas, duke rritur mirësinë e pjatave (edhe nëse janë kokoshka!)
54. Komplimentojeni dhe buzëqeshni rregullisht
55. Shkoni për të bërë pazar me të dhe paguaj!

56. Të jetë mjaft i pasur ose shumë i pasur
57. Mos i vë në dukje të metat e saj
58. Mos shiko vajza / gra të tjera DHE Në të njëjtën kohë, është gjithashtu e nevojshme:
59. Kushtoji asaj shumë vëmendje
60. Jepini asaj shumë kohë, veçanërisht kohë për veten e saj
61. Jepini asaj shumë hapësirë, duke mos u shqetësuar kurrë se ku shkon dhe me kë është.

Por mbi të gjitha është shumë e rëndësishme:

62. Mos harroni kurrë: * ditëlindjet * përvjetorët * Dita e Shën Valentinit * vizita mjekësore specialiste * pak vëmendje çdo ditë * dispozitat e dhëna nga ju.

E thjeshtë apo jo? :p
E largut te diturin dhe ja vjellet temat ueeee qa paskeni qen ?
 

Raketa Kineze (Marla)

Themelues i Forumit
/me merr nje laps e leter dhe nis te shkruaj per 100 piksh por harrova tju pys ju femrave

E keni mendu najher se si t'na beni t'lumtur neve se gjithmon kerkoni tju bejm ju te lumtura ?!
Ehe e di. Por duhet te kaloje ora 12 e nates dhe Ledio te lutem vendos pullen e kuqe ne te majte te ekranit +18 lool
 
Top