Si te arrish te ndjehesh me sensuale?

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Fola per nje periudhe pos lindjes ,jo kur behet fmija 3-4 vjec.
Por deri 6 muaj vallaj uje e sapun isha vetem, floket tuç ne koke dhe as ma ndjente hic
Pastaj avash avash kthehesha normalitetin tim :)
Nuk ke kohe ti besh te tera sidomos kur nuk ke ndihme :)
Kam pasur ndihme une me thene te drejten.me te dy fmit
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
kam stilin tim , sidomos ne virtualitet ku e kam suksesin garant
ja po jua tregoj e juve, gjej foto ne gogol dhe i shes si te miat dhe bej si pjeshke , kur meshkujt keputen ne dysh nga bukuria e atyre fotove , kurse une qesh si budalle :p
 
kam stilin tim , sidomos ne virtualitet ku e kam suksesin garant
ja po jua tregoj e juve, gjej foto ne gogol dhe i shes si te miat dhe bej si pjeshke , kur meshkujt keputen ne dysh nga bukuria e atyre fotove , kurse une qesh si budalle :p

Fotot ne gogol duhet ti perzgjedhesh mi 🤣🤣🤣🤣🤣
 

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
kam stilin tim , sidomos ne virtualitet ku e kam suksesin garant
ja po jua tregoj e juve, gjej foto ne gogol dhe i shes si te miat dhe bej si pjeshke , kur meshkujt keputen ne dysh nga bukuria e atyre fotove , kurse une qesh si budalle :p
E sa vuajtje qe ka qo pune thuaj 😂 ,flas vet nga eksperienca 😂😂😂😂
 

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
po ti budallacke mua degjon? lool

ku kam bere ndonjehere nga keto une o lumadhe 🙈🙈🙈🙈
E mban mend ate bojalleshen shalgjat qe hidhja ne fillimet e mija 😂😂😂une e bera te fameshmeshme ate 😂iku fluturoj ajo pertej memedheut une ngela si molomene ketu 😂😂😂
 
Top