Si te arrish te ndjehesh me sensuale?

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Dhe kjo ka fazat e saja , sepse kur behesh mami pergjegjesia lind me ty si individ dhe buzekuqi e floket kalojne ne vend te dyte. Eshte ajo faza ku gjithe qenia jote fokusohet ne nje te vetme...
Dhe bashkshorti ne kete rast duhet te dije te sillet , e jo ti perplasi ne fytyre se nuk mbahet.
Por eshte periudhe qe cdo kush e ka kaluar ose do e kaloj..
Nuk besoj qe femija apo punet te pengojne te krehesh floket. Te vishesh kendshme e jo si gjyshe. Te gjitha mund ti bej nje femer nese do ti bej
 

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
Dhe kjo ka fazat e saja , sepse kur behesh mami pergjegjesia lind me ty si individ dhe buzekuqi e floket kalojne ne vend te dyte. Eshte ajo faza ku gjithe qenia jote fokusohet ne nje te vetme...
Dhe bashkshorti ne kete rast duhet te dije te sillet , e jo ti perplasi ne fytyre se nuk mbahet.
Por eshte periudhe qe cdo kush e ka kaluar ose doScreenshot_20210114-102220.jpg e kaloj..
Moonn 😍😍 sa bukur e ke shkruar ,dhe eshte shume e vertet
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
jo ti e ke sjell ok,ai qe ka bere artikullin them.
sikur ben me sens te kishte perdorur termin sensuale.
Ashtu desha ta bej se shkon me shume me artikullin po kur jep burimin del bllof pastaj lool
Ta vem senksuàle?😜
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Shpirti edhe gazetarucet me mik e marrin shkollen lol
lool

Temen e semes ja dhe un nga inoti paaftesise se tyre e vura si duhet.
sensuale .
ishalla mer drejtim tjeter tema Nashti 😆
 

Comedy_Central

Rashe Pashe Dufllak Grashe
Si lexpva pikat se mu duken shum...
Classi i nje femre osht thjeshtesia pastaj per ta theksuar sensualitetin femra mjafto qe lwvizjet ri beje pak me ngadale terhekin syrin 100 %
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
E ke parasysh fut e qit fut e qit.... nket rast thjesht e fut...
tashi je femer don dhe me te shpjegu ca osht levizjet e ngadalta te tipit kap floket sja jep nje fiu e mbarove por ja ben fiiiiiu
Me fal,kam qene shume e ngarkuar me pune dhe i bej te gjitha shpejt e shpejt kohet e fundit.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Nuk besoj qe femija apo punet te pengojne te krehesh floket. Te vishesh kendshme e jo si gjyshe. Te gjitha mund ti bej nje femer nese do ti bej
Fola per nje periudhe pos lindjes ,jo kur behet fmija 3-4 vjec.
Por deri 6 muaj vallaj uje e sapun isha vetem, floket tuç ne koke dhe as ma ndjente hic
Pastaj avash avash kthehesha normalitetin tim :)
Nuk ke kohe ti besh te tera sidomos kur nuk ke ndihme :)
 
Ka femra qe hedhin mbi surrat 3 ton llac dhe prap si prap nuk ngjallin asgje para buzeqeshjes e nje fytyre te paster dhe te thjesht.
 
Top