• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

Boreas

Advanced
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

Kur e kru me gjethe fiku ske cbo do te te djegi i cik.
Mgjth ne rastin tat o akuze hipotetike

Ncuq... harrove gjene me kryesore shqisen e 6... intuita femerore qe nuk gabon asnjehere
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

Monique kur zehet ajo fjale me goje se di pse leviz toka :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

kupto cpo te thote poeti!
Ti nuk kuptob asgje
Mos ngaterroni tabulatet me pergjimet e bisedes dhe rregjistrimin e tyre
Tabulatet jane te shikueshme per punonjes te specializuar brwnda kompanive ku konfidencialiteti eshte kusht primar , per te evituar cdo abuzim te mundshem.
venia ne pergjim nuk mund te behet per pwriudha te hershme por per periudhen ne te cilen vjen nje kerkese e mirekonceptuar nga organi i prokurorise
Asnje kompani nuk deshiron te perballet me shkeljen e privatesise se individit!
Po ca te bejm, jo gjith kemi IQ tend te lart!per ti kuptu tjeret lol
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

Po ca te bejm, jo gjith kemi IQ tend te lart!per ti kuptu tjeret lol

Ca lidhje ka IQ kur i gjo thuhet ne ligjerate te drejte?
Nejse...une ironine tate e konsideroj si i perqasje me mshef inferioritetin tat ne lidhje me informacionin e cunguar qe ke...po faj ste vej, sepse ti ske çu CV si une te kta te telekonunikacionit
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

Ncuq... harrove gjene me kryesore shqisen e 6... intuita femerore qe nuk gabon asnjehere

Telepatia juaj zonjushe eshte totalisht 'out" kontestit...per me shumw detaje drejtohuni tek sekretariati lol
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

Epo sot jeta o bo interes...po s'u kollite mos pretendo as info e as sherbim. Hajt tashi hap krahun

Ka na nji qe ka interes si te pergjoj tjetrin...500€ info o

Gjona tw vogla
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

Aha per 500 euro e zgjate kaq shum ti?
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

hahahahhahahahahhahaha jepe :D
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

e do me fax apo me photo?
Dergo kredencialet e personit qe do me pergju!
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

e do me fax apo me photo?
Dergo kredencialet e personit qe do me pergju!

Me kte fjalen aliene "kredenciale" mos do te thuash "te dhenat"? lol lol lol
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

e do me fax apo me photo?
Dergo kredencialet e personit qe do me pergju!

Me kte fjalen aliene "kredenciale" mos do te thuash "te dhenat"? lol lol lol
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

Keta jane artikuj pa pik interesi, per cfare i sillni ne forum, as mos i lexoni fare, e jo me ti besoni.

Ju siguroj se pa patur arsye nuk ju pergjon njeri. E nese ka arsye per tju pergjuar, ka shume menyre, pafundesi. Ne keto rrethana mos krijoni fiction ne trurin tuaj. Se do te vdisni injorant !
Duhet te dini 1 fakt i cili eshte i shkruar ne cdo kontrate telefonie, nese pergjoheni pa arsye, mund te hidhni ne gjyq operatorin telefonik dhe te demshperbleheni marramendesisht shume.

Thjesht doja te ripostoja kte koment.

Pacim
 

Aver

VIP
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

Kur ka arsye pergjimi ka edhe ligj qe e lejon dhe qe e kerkon pergjimin !

Cfare ligji aman. Sikur po harrojme ku po jetojme nganjehere.

Ky rasti qe do ta sjelli me poshte eshte i fresket dhe po ndodhe aktualisht ne nje vend fqi te Shqiperise e Kosoves - ne Maqedoni. Dhe nuk behet fjale per akuza te kota por jane te dokumentuara te gjitha. Jane duke u publikuar pergjimet cdo jave.

26 mijë qytetarë u përgjuan nga shërbimet sekrete

Rreth 26 mijë qytetarë janë përgjuar nga shërbimet sekrete. Audio-regjistrimet e bisedave telefonike janë trasmetuar të hënën në sallën e konferencave për shtyp, ku mbajti fjalën lideri i opozitës, Zoran Zaev, raporton "Zhurnal".

Zaev tha se, gjatë zgjedhjeve janë përgjuar të gjithë kandidatët e opozitës, gazetarë, biznesmenë dhe shumë qytetarë. Ai tha se do të kallëzojë penalisht për përgjime të paligjshme kreun e Shërbimeve Sekrete, Sasho Mijalkov dhe Goran Gruevskin, i punësuar në këtë drejtori.

Lideri socialdemokrat tha se pushteti ka përgjuar opozitën edhe gjatë ditëve të fundit dhe se janë regjistruar rreth 300 biseda telefonike që ai ka zhvilluar me përfaqësuesit e tjerë të opozitës. "Janë përgjuar mbi 20 mijë qytetarë, pas këtij operacioni qëndrojnë Gruevski dhe njerëzit rreth tij. Bëhet fjalë për përgjim masovik dhe jolegal nga të punësuar në shërbimet sekrete", tha ai.

Zaev prezantoi edhe disa përgjime të bisedave të tij telefonike me bashkëpunëtorët më të ngushtë dhe me anëtarët e familjes.

Me shume
 
Redaktimi i fundit:

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

Cfare ligji aman. Sikur po harrojme ku po jetojme nganjehere.

Ky rasti qe do ta sjelli me poshte eshte i fresket dhe po ndodhe aktualisht ne nje vend fqi te Shqiperise e Kosoves - ne Maqedoni. Dhe nuk behet fjale per akuza te kota por jane te dokumentuara te gjitha. Jane duke u publikuar pergjimet cdo jave.Me shume

Aver pikerisht po flasim per kryeminister e prokuror. Padiskutim qe kane ne dore edhe gurin edhe arren!
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

Me kte fjalen aliene "kredenciale" mos do te thuash "te dhenat"? lol lol lol

Edhe aq aliene nuk eshte se sdo kishe shance ta qelloje.
Gjithsesi na jane bere ca terma si force zakoni e shprehije. kerkoj ndjese nese tu prek sedra patriotike :p
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

Edhe aq aliene nuk eshte se sdo kishe shance ta qelloje.
Gjithsesi na jane bere ca terma si force zakoni e shprehije. kerkoj ndjese nese tu prek sedra patriotike :p

Po po forca zakonit problem serioz :D
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

Per mua jo....ndoshta per veshet e atyre qe me degjojne se di...

Gjthsesi po flasim per pergjimet e jo per literaturen
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

Per mua jo....ndoshta per veshet e atyre qe me degjojne se di...

Gjthsesi po flasim per pergjimet e jo per literaturen

Po pra edhe pergjimet force zakoni jane... a nuk lidhen ?
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

Une si lidh dot per aq kohe sa nuk i jap peshe...por ama ia ofroj "kuriozve" qe vdesin me mor vesh ca bo tjetri....
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

Se harrova....gjithnje kundrejt pageses qe te jemi te qarte :p
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si ta kuptoni që telefoni po ju përgjohet?

Po po eshte qartesisht e kuptueshme :)
 
Private conversations
Help Users
    Top