• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si ta heq qafe...

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Lere pas dore mos u merr fare me te dhe ai/ajo do largohet vet.
 
një njeri te njohur fare rastesisht...(i ke dhene nr tel thjesht per një info qe te ka interesuar,me mire pa info ufaaaaa)

Kush mund te jete një menyre e sjellshme "per te hequr qafe" një mashkull/femer ???

Dike per te cilin/cilen ti nuk tregon interes ,nuk i kthen as sms as zile ....dhe kur ai/ajo vjen te takon ,ne një fare menyre ti justifikohesh per te mos dale me te????
.........sa gje e bezdisshme është kjo per ju???
Me mire t'i thuash drejt t'i nuk me ngjall interes/nuk dua te dal per kafe me ty apo t'i shmangesh(kur nuk e kuptojne shmagien ca ti besh ....uffff)

I mirepres mendimet tuaja .......flm
zhgenjyy:flutur:
I bi nga kina

E fillon biseden me a ke qene noj her ne kine ene ja thua ca ke per ti thene ne rastin tend.

Ne rastin tim fillon me vjen keq kaq ishte dhe perfundon me te uroj gjithe te mirat ne jete.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
I thua suksese te metejshme dhe po s'degjoi e denoncon ne Polici :D
 

Desa

Temet Nosce
Nëse ka ardhur deri aty që ai person të hiqet qafës, mendoj se së paku një sqarim i mirëfilltë nuk do të dëmtonte. Është një lloj detyrimi pasi ke involvuar atë person në jetën tënde duke i dhënë informata private.
Dhe nëse as kjo nuk funksionon, blloko numrin.
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Ske Pse e heq qafe, injorohe ene iken vete, nqs nuk iken atehere merr urdher mbrojtje lol
 

Xhelozi

😎😎😎
I shtrengon doren . Gzohem qe u njoftem
Ti n pin tane un n pun teme dhe ne rast shpjegimi ben indiferentizmin
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Problemi është kur ja thu trroc dhe del e keqe sepse duhet te ishe me delikate dhe fine.

Dhe prap si prap aty ngjit mas bythe te rrin🤷‍♀️


Un me vjehrren afer. Ky me komshien... (isha ne pun)
Me kalon una carta da visita me nr telefonini emer mbiemer etj etj. Un nga qe isha dhe pa syze, e pys çfarë është
Mbaje ne portofol tha dhe me merr nga ora 9 😂
Ja ktheva sikur te kisha prekur kak me dor dhe thjesht me një buzeqeshje (smorfie) i tregova unazen.
Pse mori vesh sipas jush? Nuk është riprezantuar? lol po ket nuk e kam as inat sepse e ben me një nonchalance te papame qe mendoj mos është ndonje candycamera😂

Te tjeret nuk i komentoj sepse jan rend dhe do me censuroni gjith postin
 
Last edited by a moderator:

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Nëse ka ardhur deri aty që ai person të hiqet qafës, mendoj se së paku një sqarim i mirëfilltë nuk do të dëmtonte. Është një lloj detyrimi pasi ke involvuar atë person në jetën tënde duke i dhënë informata private.
Dhe nëse as kjo nuk funksionon, blloko numrin.
po nese bllokom nr te shfaqet te dera e shpis ? 😆
 
Top