• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si nëpër filma, “bisha e rrugës” do t’ju habisë

Frank

Mode ON Anti-KÇK
bisha4-720x450.jpg

Kjo makinë besohet se është më e shtrenjta në botë dhe rrallë kush mund ta ketë atë. Kjo sepse makina kushton afër 2 milionë euro.
Prodhuesit kinezë të makinës tip “Karlmann Kings” deklaruan për mediat se vetëm dhjetë modele të këtij automjeti do të prodhohen në botë. Makina ngjan shumë me automjetin që paraqitet në filmin e Batman, shkruajnë mediat e huaja.

bisha2.jpgbisha6-1.jpg

Brenda në makinë ka sedilje mjaft të rehatshme, një kompjuter për të luajtur video-lojëra si dhe frigorifer për të mbajtur shampanjë. Kjo supe makinë arrin në deri në 140 kilometër në orë si shpejtësi maksimale.
Shikoni videon dhe njihuni me këtë “bishë të rrugës”, vërtetë e shtrenjtë, por mjaft e mirë.


Balkanweb.com
 
Top