• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Si ndiheni sot?

Darius

DENY IGNORANCE
...cope -cope, femijet kishin levizur temperaturen e chillerit, edhe gjithe naten kam djersitur e sikletosur, a thua sikur te isha shtrire ne oren 14:00, ne rere, dite gushti ☀🤣🤣

Gjithsesi, sot e ndjenj qe do ta kaloj diten me koken ne frigorifer 🥶 dhe te kompensoj gjumin e munguar 🤪
 
Top