• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Si ndiheni sot?

BlackPantera

Somewhere over the rainbow🌈
Thon qe ndjenjat fillojne nga stomaku
Kujtova ishte dashuri
Por ishte uri😂

Kur mendoj shum harroj dhe te haj po nejse lol
 

Tomka

Anëtar i ri
Me gjithe kto komente pozitive juve eshte per tu rras mrena burrash sa tmaroj ky muhabet 😋 lol

Si mund te ndihesh mire mbyll ne karantine? 🤦‍♂️

Une psh ndihem ne depresion, po m'rreshket situata nga duart 😛, edhe i kerkese t'zbukurume qe bona ne polici per levizje me mjet nuk kalun as 15 minuta ma refuzun lol
 

Vvetoni

Larguar
Ndihem keq, a ka mundesi bre mu perla prej fillimit se me paskan hup shume skena? Diqysh e kom pershtypjen se edhe kur ta lo grun shtatzane skom me kon aty. Gjithe hupi ndo momente historike.
 
Top