• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Si ndiheni sot?

Hope

◕‿◕
Keto kohe qe jam ne shtepi i izoluar nga bota
dhe i rrethuar nga dashuria per gatimin dhe larjen e pjatave kam kuptuar qe horoskopi s'me hyn ne pune🤪
zakonisht horoskopi parashikon ndodhite gjate dites apo javes
dikush percakton edhe vitin 😂

Kur orakujt te fillojne te percaktojne oraret fiks te karantines atehere do i quaj gardian 😜
IMG-20200324-WA0001.jpg


Ps:ske lavastoviglie ti?

Sa per temen, jam zgjuar perseprapthi, gati per lufte!
 

Endrra

VIP
si covid 19 .. ca shohin vdekjen e ca jeten ne mua .. ca me urrejn e ca me duan per te njejtin karakter dmth 😂
 
  • Like
Reactions: Vie
Top