• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si ndiheni sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Me dhemb gishti i kembes😌
Se di e kam thy apo jo por me dhemb shume.
Dhe i thashe-Lere fare se nuk bon ky stil!
Thone qe ajo fut shejtanin ne shishe e jo me mua qe jam engjell i urte, i bute, i pafajshem...
Ad majoram...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ndihem si ne nje dite vjeshte,ku zhurma e shiut qe bie degjohet lehte,nga dritarja e ballkonit gjysem e hapur.
Ndoshta eshte koha per nje varg,rrjesht, apo mendim vjeshtor,ndoshta dhe nuk eshte.:))
Po c`rendesi ka,rendesi ka qe po bie shi,e shiu me udhtone,,,drejte nje copeze shpirti vjeshtor.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Kur lexoj ca "pallavra" , ndihem mire dhe them me vete....Zot faleminderit qe me ke bere psajko sesa delirante lol lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top