• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si ndiheni sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Katara

Antarë i Respektuar
Shume e qete :):).
Kam bere aq shum joga.
saqe jo syri i trete ,por rrezik te me hapet zemra e trete:p:D.
 

Hera

Dum Spiro Spero
Mire e qete .....si i thone shkodranet domates ?prape e harrova
 
Pa gjume pothuajse gjithe naten por une jam mire, shkelqyeshem(sidomos kur nuk jam mire😀)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Relieved...sikur me esht heq nje barre nga vetja. Thank you God! 🙏
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top