• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si mendoni te shtojme Aop KaMiKaZi_^_vLoNjAt ?

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Me qen se po gjej kohe te lir per te hyr ne chat shpesh .. Mendova ta beja nje her nje kerkes per rikthim accesi nese do ishte e arsyshme nga ana juaj .. Accessin e kam dorzuar vete me mendjen se sdo kthehsha me ne stafi mirpo do kisha deshir te isha serisht prezent ne stafin e Albnetwork&Fajtori ..Gjithsesi cdo gje varet nga stafi Sop .....

Ju Faleminderit per mirkuptimin.... KaMiKaZi_^_vLoNjAt
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
Italy
Titulli: Si mendoni te shtojme Aop KaMiKaZi_^_vLoNjAt ?

Un jam dakort mendoj qe e meriton dhe nje shanc, Per kohen qe e njoh kam ven re qe jo vetem me mua por dhe me te tjeret esht i sjedhshem dhe i rrespektueshem.
 

Herilton

Anëtar i ri
Mosha
35
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Si mendoni te shtojme Aop KaMiKaZi_^_vLoNjAt ?

mos te nxitohemi njeher per njeher sepse 2 pun njekohesisht nuk mund te behen, dmth qe edhe ktej heqim aop ne mas, dhe nga ana tjeter shtojm aop cdo 2-3 dit....mendoj qe te durrojm dhe pak sa te qartesohet situata e aop-ve qe kemi nen shqyrtim dhe te marim situaten nen kontroll pastaj vendosim se cilet mund te shtojme...jo per gje por jemi hallakat shume me kto shtimet njerit pas tjetrit...flm
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Si mendoni te shtojme Aop KaMiKaZi_^_vLoNjAt ?

Edhe un dakort jam per shtimin e r_3,,por ne gje esht qe po i shtojme kot per dite as nje aop nuk esht aktiv,,
 
Top