• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“Si më ngacmonte Trump”

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
“Si më ngacmonte Trump”

“Po më kërkon të dalim bashkë? Ti e di që kam të dashur”... Aktorja Salma Hayek ka rrëfyer në media sesi Donald Trump ka tentuar dikur ta joshtte, pasi ishte afruar më parë me partnerin e saj.

Rrëfimin e saj, aktorja 50-vjeçare e bëri gjatë emisionit “The Daily Show” me Trevor Noah, ku tha me shaka se, fatmirësisht, miliarderi që drejton sot Shtetet e Bashkuara nuk ishte përpjekur ta prekte me forcë, siç pretendojnë gra të tjera se ka bërë me to.

“Isha në një shfaqje me të dashurin tim, - shpjegon Hayek, - kur Trump u afrua e më vendosi xhaketën mbi shpatulla, sepse e pa që kisha ftohtë. Ishte shumë i hijshëm në fillim, shumë i këndshëm. Më përshëndeti e u prezantua”.

“Pas kësaj, - rrëfen bukuroshja meksikane, - ai nuk tregoi ndonjë interes të madh ndaj meje, por nisi bisedimet me njeriun që kisha në krah, duke u përpjekur të miqësohej me të. E ftoi për darkë. Ne shkuam dhe gjatë të gjithë kohës ai fliste me të dashurin tim. Pastaj na ftoi në hotelin e tij në ‘Atlantic City’ dhe, pasi shkëmbyem numrat, nuk foli më kurrë me ish-in tim, por më mori mua në telefon e më kërkoi të dilnim bashkë”.

“Unë i thashë: çfarë po thua, po i dashuri im? Ti e di fare mirë që e kam një të tillë”.

Përgjigjja ishte: Ai njeri nuk është i mirë sa duket për ty. Nuk është i rëndësishëm. Ti duhet të dalësh patjetër me mua.

“Më mbyti me telefonata”, kujton Hayek. Por aktorja nuk ndryshoi mendje, edhe pse lidhja e dashurisë në të cilën ndodhej ndërkohë nuk ishte e konsoliduar e nuk zgjati shumë.

/ Top Channel
 

sensuu

sweet
po mire mi...ja var sja var ti, ai ben punen e vet...ca ke qe flet tani, apo u pendove qe e humbe shansin lol
 

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
po mire mi...ja var sja var ti, ai ben punen e vet...ca ke qe flet tani, apo u pendove qe e humbe shansin lol
Kjo eshte budallacke bashke me miliona njerez qe mbeshtesin kete. Kjo perpiqet te njollose trumpin por njollos veten, kjo u lidh me nje burr te martuar te cilen la keteshtatzane edhe nje grua te dyte pervec kesaj. Kjo eshte e fundit qe duhet te flasi kunder Trump.
Trump kishte te drejt, ai i tha nuk ben per ty dhe ashtu ndodhi vertet :D
 
Top