• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si luftoni kunder mallit?

unica

Anëtar i ri
Duke u nis nga vetja ime , që jamë gogja nostalgjike edhe sentimentale, gjë që nuk guxoj ti paramendoj qastet kur me mungojn njerzitë që i dua,e që janë hapsira të largëta gjeografike prej meje ,në ato momente behem tersisht e pa fuqishme .
Kështu që kisha dashur të di se si i luftoni ju ato momente, qfarë bëni ta ri merrni veten perseri , ti ktheheni realitetit?
:puthje:
 

mirela

DODONA hajmali
Shih fotografi
Mundohu te shkosh ne ete njetin vend qe ke qene me ata aty ku ndodhesh
Ne te kundert fol me ta perdite improvizo sikur i ke perdite ne cdo hap me vete dhe do te kaloj malli
Une keshtu bej vete :D
Mire apo keq kjo e folura me ta ( imagjinare) me ben te ndihem disi me mire :D
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ose udhton drejt tyre per pak dit e shuaj mallin,ose ska rruge tjeter pervec asaj qe i ke ne shpirt dhe te mbushin shpirtin,mjafton te jene mire.
 

Jetmira

..........
Kur lexova fjalen mall me shkoi mendja direkt tek dicka tjeter.
Mundohem ta marr veten me te mira se gjithshka do behet me mire.
Une kur ndjej mall per dike qendroj vetem,ka raste qe edhe qaj.
Madje lotet me ndihmojne shume per ta larguar mallin per njerezit qe me mungojne.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Mundohem ta okupoj mendjen me gjera te tjera ne menyre qe ti largoj mendimet nga personi qe me mungon.
Flas ne telefon dhe kshu ndihen me te afert.
Nqfse eshte dikush qe nuk jeton me, rikujtoj momentet e bukura, merzitem dhe ja fus gjumit, diten tjeter do me kete kaluar malli.
 
Mundohem ta okupoj mendjen me gjera te tjera ne menyre qe ti largoj mendimet nga personi qe me mungon.
Flas ne telefon dhe kshu ndihen me te afert.
Nqfse eshte dikush qe nuk jeton me, rikujtoj momentet e bukura, merzitem dhe ja fus gjumit, diten tjeter do me kete kaluar malli.
Po nese te merr malli per mu? :p
 

Ledia

Shkodrane tamarrsha 🔥
nuk luftoj fare se e di qe dal e humbur. thjesht jetoj me te . mund te hiqet shpirti? aq mund te hiqet malli
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
E pse ta luftosh mallin, e merr mallin dhe e perqafon, dhe ashtu te dy bashke te perqafuar oce oce gjum n’krevat :D
 
Po su mallosa me ate qe du
ne mungese mallosem me ndonje qe kam dasht...
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
E marr e paketoj dhe e transportoj tek ai qe ka nevoj 😛😛 dhe pastaj gjume top
 
  • Haha
Reactions: Ivy
Top