• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si kane qene rrobat e plazhit 100 vite me pare (FOTOT)

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Per te ardhur te bikini i sotem modes i eshte dashur te punoje shume me kostumet e banjes dhe rrobat e tjera te plazhit .
Foto e bera 100 vjet me pare ne SHBA dhe Europe tregojne sesi kane qene veshjet e para te plazhit . Per stilistet e 100 viteve me pare , duket se nuk ka pasur shume diference mes veshjeve te plazhit per grate dhe per burat . Ndersa historianet e modes thone se ne romen antike njerzit kan perdorur per her te pare fjalen veshjet e plazhit . /kubn.net/

 
Last edited by a moderator:
Titulli: Si kane qene rrobat e plazhit 100 vite me pare (FOTOT)

Kto veshje as ne xhiro s'perdoren me , dukesh shume e veshur keshtu :p e jo me ne plazhet sot....
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Si kane qene rrobat e plazhit 100 vite me pare (FOTOT)

Me nje pale rroba banjosh te para 100 viteve sot munde te qepesh 10 pale :sun:

Ma ha mendja se e tera eshte ceshtje ekonomizimi i prodhimit dhe jo se femrat duan te dalin aq shkurt ;)
 

rapboy

Antar Aktiv
Titulli: Si kane qene rrobat e plazhit 100 vite me pare (FOTOT)

Me keto rroba si me ken me dimija skan sukses hahahha
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Si kane qene rrobat e plazhit 100 vite me pare (FOTOT)

ha ha shume te lezetshme dhe te pafajshme :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Si kane qene rrobat e plazhit 100 vite me pare (FOTOT)

Te kendshme,si rroba palestre ,sportive ahahahha.
 
Titulli: Si kane qene rrobat e plazhit 100 vite me pare (FOTOT)

Te keqen e ketyre,tek ne laheshin edhe me rroba ahaha
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Si kane qene rrobat e plazhit 100 vite me pare (FOTOT)

Eh dikur duhej me i hape rrobat me i pa trupin tash kur ti hapesh trupin duhet me pa mos ka ndonje rrobe aty :p
 
Top